Śmierć popularnego muzyka z Burlington

Lokalnie Top News grud 31, 2018 at 6:00 am

aamike

Znany zespół Walk off the Earth stracił swego klawiszowca i wokalistę Mike’a Taylora.

W poście zamieszczonym w serwisach społecznościowych zespół z Burlington poinformował, że Taylor zmarł „spokojnie z przyczyn naturalnych ostatniej nocy we śnie”.

Jego koledzy z zespołu wyrażają “najgłębsze współczucie” dla dwójki dzieci muzyka i proszą o prywatność dla Jego rodziny.

“Z głębokim smutkiem ogłaszamy odejście naszego ukochanego brata i członka zespołu, Mike’a “Beard Guy” Taylora – czytamy w poście – “Mike kochał życie, jego miłość do świata była nieporównywalna, a chęć dawania była nieprzeciętna.”

Burmistrz Burlington, Marianne Meed Ward, wyraziła kondolencje na Twitterze, nazywając śmierć Taylora “tragiczną stratą”.

“Nasz miasto składa kondolencje rodzinie Zmarłego, Jego przyjaciołom i członkom zespołu. Mike, myślimy o Tobie” – napisała Meed Ward.

Walk off the Earth została założona w 2006 roku i zyskała sławę w 2012 roku, gdy ich cover “Somebody To I Know” zyskał ogromną popularność.

Klip z utworem zamieszczonym na YouTube, pokazujący wszystkich pięciu członków zespołu grających jednocześnie na jednej gitarze i śpiewających zyskał ponad 185 milionów wyświetleń.

Zespół zaplanował rozpoczęcie światowej trasy w 2019 roku z noworocznym pokazem w Niagara Falls w poniedziałek wieczorem.

Przedstawiciel Walk the Earth mówi, że nie wystąpią, ale samo przedstawienie, w którym występują także Sheepdogs i Burton Cummings, odbędzie się.