Napisz krótki list i zgarnij dom za prawie 2 miliony

Kanada Top News sty 26, 2019 at 12:30 pm
Alla Wagner

Alla Wagner

Nietypowy konkurs ogłosiła kanadyjska pisarka Alla Wagner. Jej dom w malowniczych okolicach Calgary – trafi w ręce tej osoby, która najlepiej odpowie na jedno pytanie. A brzmi ono: “W jaki sposób przeprowadzka do tego wymarzonego domu z widokiem na jezioro zmieniłaby twoje życie?”.

Właścicielka posiadłości w Millarville, która z powodów zdrowotnych musi się z niego wyprowadzić, czeka na maksymalnie 350 słów wyjaśnienia.

“Możesz wybrać spośród następujących formatów: list, esej albo kilka luźnych paragrafów. Historia powinna być o tobie i o tym, dlaczego powinieneś wygrać konkurs” – dodaje.

Zgłoszenia, po uiszczeniu opłaty 25 dolarów, można wysłać na adres mailowy sioni@telus.net.

Wszelkie zasady opublikowano na Facebooku – TUTAJ.

zz dom2

Konkurs ma potrwać ok. trzy miesiące, choć niewykluczone, że zostanie przedłużony. “Po tym czasie zgłoszenia zostaną opublikowane, a internauci wskażą 500 finalistów. Zwycięzcę spośród nich wybierze specjalne jury” – informują media.

Posiadłość tworzy 360-metrowy dom, z działką, piwniczką z winem, stawem i widokiem na Góry Skaliste.

Screen Shot 2019-01-26 at 11.22.18

Okazuje się, że pisarka nie chce być stratna na inwestycji. Konkurs zostanie rozstrzygnięty dopiero wtedy, gdy jej konto zapełni się kwotą 1,7 mln dolarów, a więc taką, za jaką początkowo wystawiła dom na sprzedaż.

Piwniczka z winem

Piwniczka z winem

Organizatorzy zastrzegają, że konkurs może zostać anulowany w przypadku śmierci pisarki bądź sprzedaży domu. Zapewniają, że wtedy każdy uczestnik konkursu otrzyma zwrot poniesionych kosztów.

Więcej - TUTAJ

Screen Shot 2019-01-26 at 11.23.19