Bryan Adams ujawnia nowy album

Kanada Top News luty 9, 2019 at 4:00 pm

zz bryanKanadyjski gwiazdor rocka wyda w tym roku swój nowy album. Płyta „Shine A Light” ukaże się już 1 marca. Posłuchajcie piosenki zapowiadającej płytę.

Na płycie „Shine A Light” znajdzie się między innymi piosenka „That’s How Strong Our Love Is” zaśpiewana w duecie z Jennifer Lopez oraz utwór tytułowy, którego można już wysłuchać poniżej.

„Shine A Light” to piętnasty studyjny album Bryana Adamsa. Jego poprzednia płyta ukazała się w 2015 roku pod tytułem „Get Up”.

„Shine A Light” ukaże się 1 marca 2019 roku. Album dostępny będzie w wersji CD, na kasecie lub płycie winylowej. Wersje te będą różniły się nieznacznie tracklistą.

Bryan Adams urodził się w Kanadzie w 1959 roku. Karierę muzyczną rozpoczął już w wieku 15 lat, ale na przełom musiał poczekać do 1983 roku, kiedy to ukazał się jego trzeci album, zatytułowany „Cuts Like A Knife”. Płyta dotarła do pierwszej dziesiątki list przebojów w USA i Kanadzie, pokrywając się wielokrotną platyną.

zz adamsKolejne albumy z lat 80. i 90. zwielokrotniły jego sukces i przyniosły takie przeboje jak „Run To You”, „Heat Of The Night” czy „Everything I Do I Do It For You”.

W ostatnich latach Bryan Adams pracował nad przeniesieniem scenariusza filmu „Pretty Woman” na deski Broadwayu.

Bryan Adams będzie promował swoją nową płytę na trasie koncertowej, w ramach której 4 lipca odwiedzi Toronto (Budweiser Stage). Znacznie wcześniej wystąpi też w Polsce (2 koncerty w czerwcu).