Młody mężczyzna zginął w strzelaninie na Queen Street

Lokalnie Top News luty 10, 2019 at 6:00 am

aaqueen3

Policja zidentyfikowała ofiarę fatalnej strzelaniny przed nocnym klubem na Queen Street East jaka miała miejsce w piątek nad ranem.

24-letni Jaunoi Christian z licznymi ranami postrzałowymi w drzwiach klubu nocnego Vault na Queen Street East niedaleko Parliament Street tuż przed 2 nad ranem. Pomimo wysiłków ratowników pogotowia ratunkowego i prowadzonej intensywnej reanimacji, został ostatecznie uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

W komunikacie prasowym wydanym w sobotę rano, policja informowała, że poszukiwany jest mężczyzna, który uciekał z miejsca zdarzenia tuż po strzelaninie. Poszukiwany jest opisany jako osoba o czarnej karnacji skóry, około sześciu stóp wzrostu, w wieku około 30 lat ze średnią budową ciała. Ostatni raz widziano go w niebiesko-białej czapce, ciemnej kurtce i dżinsach.

aaqueen2

Policyjni śledczy są zainteresowani rozmową z każdym, kto był w okolicy w momencie zdarzenia, szczególnie tymi, którzy mogli robić zdjęcia lub wideo.

- Wierzymy, że w okolicy byli ludzie i mamy nadzieję, że być może byli ludzie, którzy nagrywali lub robili zdjęcia, które mogły uchwycić obraz naszego podejrzanego. Chcielibyśmy, aby ci ludzie skontaktowali się ze śledczymi, abyśmy mogli zebrać więcej informacji związanych naszą sprawą – powiedział Const. Dave Hopkinson – Śledztwo jest wciąż na bardzo wczesnym etapie, więc wciąż próbujemy zebrać jak najwięcej informacji.

Hopkinson powiedział, że nie jest jasne, co Christian robił w nocnym klubie w czasie strzelaniny.

Śmierć Christiana była szóstym zabójstwem w Toronto w 2019 roku.