Kolejna strzelanina. Tym razem w Etobicoke

Lokalnie Top News luty 11, 2019 at 10:00 am

 

aaetobicoke

20-letnia kobieta znajduje się w stanie krytycznym w szpitalu po porannej strzelaninie w rejonie Humber Bay w Etobicoke.

Około godziny 6:50 mieszkańcy okolicy donieśli na policję, że w okolicach Lake Shore Boulevard West i Shore Breeze Drive słyszeli odgłosy wielu strzałów.

Według policji strzały były początkowo były słyszane w garażu, ale początkowo nie było wiadomo, gdzie dokładnie strzelano.

Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze, przy Shore Breeze Drive 33 znaleźli ofiarę w białym mercedesie.

- Zlokalizowali biały pojazd, który wydawał się być uczestnikiem kolizji. W środku była ciężko ranna pasażerka – mówi inspektor Darren Alldrit.

Sanitariuszom pogotowia ratunkowego udało się reanimować kobietę i została ona przewieziona do centrum urazowego w śródmieściu Toronto. Lekarze mówią, że jej stan jest krytyczny.

Matka młodej kobiety, która była na miejscu w czasie strzelaniny, powiedziała, że ​​ofiara była na przyjęciu, a kilka innych dziewcząt wychodziło z budynku w chwili, gdy wybuchła strzelanina.

Na miejscu znaleziono ponad 20 łusek po nabojach.

Jeden z podejrzanych, opisany przez policję jako mężczyzna w ciemnym ubraniu był widziany jak biegnie w kierunku Lake Shore Boulevard.

Front budynku został otoczony taśmą policyjną.

- Policyjni śledczy szukają świadków. Każdy, kto ma informacje, jest proszony o skontaktowanie się z policją – powiedział Alldrit.

aaetobicoke2