Przypadkowe odkrycie pozwoliło jej pozbyć się rozstępów

Kanada Top News marz 1, 2019 at 4:00 pm

zz rozstepy2Rozstępy to jeden z tych problemów, które wydają się być nie do pokonania, ale historia tej Kanadyjki i jej odkrycie może stać się przełomem w walce z tą przypadłością skóry. Być może rozwiązanie odwiecznej zagadki jest bliżej niż się wydaje. 

24-letnia Chantelle Clarke podzieliła się swoim odkryciem w sieci. 

Kobieta próbowała wielu sposobów na to, by zminimalizować wygląd rozstępów na brzuchu, ale żadne z dostępnych rozwiązań nie przynosiły oczekiwanych rezultatów.

W końcu udało jej się odkryć skuteczny sposób, którym podzieliła się z innymi użytkowniczkami: - Przez ostatnie dwa tygodnie próbowałam małego eksperymentu. Smarowałam moje rozstępy po jednej stronie brzucha mlekiem z piersi. Sama nie mogę uwierzyć w rezultat. 

zz rozstepy1Wielkość i kolor rozstępów zmniejszyły się do tego stopnia, że Chantelle uznała, że może podzielić się swoim odkryciem z tymi kobietami, które mają taki sam problem. Na swoim profilu w mediach społecznościowych napisała, że w jej przypadku ta metoda okazała się być skuteczną i zachęcała inne młode mamy, by również ją przetestowały.

Jej post zyskał ogromną popularność w sieci, a wiele kobiet również spróbowało tego sposobu walki z rozstępami i były bardzo zadowolone z efektów.

Jedna z użytkowniczek napisała, że zastosowała tę metodę na problemy z trądzikiem i w tym przypadku również okazała się być skuteczna.

zz rozstepy3