Przedpołudniowa strzelanina w Mississaudze

Lokalnie Top News marz 12, 2019 at 6:00 am

aamiss

W samym środku dnia, tuż przed południem doszło do strzelaniny w pobliżu Dundas Street i Cawthra Road w Mississaudze.

Operatorzy numeru alarmowego 911 przyjęli zgłoszenie o strzelaninie o godzinie 11:15. Funkcjonariusze policji, którzy przybyli na miejsce znaleźli na parkingu chińskiej plazy ciężko rannego mężczyznę. Przewieziony na oddział ratunkowy pobliskiego szpitala wkrótce zmarł.

W niedalekiej odległości na parkingu znaleziono spalony, opuszczony samochód. Śledczy jednak nie są pewni, czy obecność spalonego wraku jest powiązana ze strzelaniną.

- Fakt, że znajdował się on nie tak daleko od miejsca, w którym znaleziono rannego, może prowadzić do wniosku, że jest to możliwy pojazd, którym sprawcy zabójstwa uciekali – powiedział reporterom obecny na miejscu const. Bancroft Wright.

aamiss4

Po południu policja poinformowała, że w związku z incydentem poszukiwani są dwaj mężczyźni. Obaj byli widziani podczas ucieczki ubrani w ciemne dresowe bluzy.

Na razie nic więcej na temat okoliczności tragedii i śmierci mężczyzny nie podano.

Tuż po zgłoszeniu strzelaniny zdecydowano o blokadzie i policyjnym zabezpieczeniu dwóch okolicznych przedszkoli. Po pewnym czasie blokada tych placówek została odwołana.

Dochodzenie w sprawie zabójstwa mężczyzny przejęli śledczy z wydziału zabójstw policji regionu Peel.