Ostre strzelanie w Junction Triangle

Lokalnie Top News marz 20, 2019 at 6:00 am

aajunction

Zaskoczonych brakiem strzelanin w ostatnich dniach w Toronto informujemy, że po tej krótkiej, czterodniowej przerwie bandyci znowu zabrali się do pracy i sytuacja w mieście wróciła do normy.

W biały dzień w okolicach Randolph Avenue i Perth Avenue od kul z broni palnej zginął mężczyzna. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni przewieźli rannego do szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon na skutek licznych ran postrzałowych. Według funkcjonariuszy policji ofiara miała 25 lat.

- Na podstawie wstępnych ustaleń naszego dochodzenia wszystko wskazuje na to, że działanie bandytów było ukierunkowane – stwierdził detektyw Rob North z torontońskiej policji – Mogę powiedzieć, że ofiara była nam znana, jednak w jakich szczególnych okolicznościach nie jestem w tej chwili przygotowany, by o nich opowiedzieć.

North powiedział, że funkcjonariusze szukają co najmniej jednego podejrzanego. Dodał, że śmiercionośna strzelanina miała miejsce pomiędzy dwoma budynkami mieszkalnymi, z których jeden jest administrowany przez Toronto Community Housing Corporation.

- Mogę powiedzieć, że szukamy przynajmniej jednego podejrzanego, choć zastrzegam, że wciąż jesteśmy na bardzo wczesnym etapie dochodzenia. Mężczyzna ten został zauważony, gdy uciekał sprzed budynku przy 21 Randolph Avenue na Perth Avenue. Dalej udał się pieszo w nieznanym kierunku – powiedział detektyw North.

Policja prosi każdego. Kto może mieć informacje związane ze sprawą o kontakt telefoniczny pod numerem 416-808-1100 lub poprzez Crime Stoppers.