Znowu strzelanina, kolejna ofiara śmiertelna

Lokalnie Top News marz 28, 2019 at 6:00 am

aastrzelanie2

22-letni mężczyzna zmarł po strzelaninie do jakiej doszło w Whitchurch-Stoufville w środę po południu.

Policja regionu York poinformowała, że ​​funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce zdarzenia w pobliżu skrzyżowania Ninth Line i Aurora Road około godziny 15:00. Na miejscu policjanci znaleźli martwego mężczyznę z ranami postrzałowymi.

Śledczy stwierdzili, że trzech podejrzanych mężczyzn uciekło z miejsca zdarzenia w czarnym lub ciemnym samochodzie typu SUV.

Pierwszy podejrzany został opisany jako czarny mężczyzna z kręconymi włosami. Ostatnio widziano go w zielonym swetrze i ciemnych spodniach. Miał mieć przy sobie broń palną.

Rysopisy pozostałych podejrzanych ograniczają się do stwierdzenia, że byli to mężczyźni. Jeden z nich miał na sobie niebieskie buty, drugi na szyi nosił duży łańcuch.

„Każdy, kto widział lub słyszał cokolwiek w okolicy proszony jest o kontakt z policją. Śledczy apelują również do wszelkich pobliskich firm lub rezydencji, które mogą posiadać kamery monitoringu, lub do kierowców, którzy mogą mieć nagrania z kamer pokładowych, aby skontaktowali się ze śledczymi” – czytamy w policyjnym komunikacie wydanym w środę po południu.

Przez kilka godzin drogi w okolicy były zamknięte w związku z prowadzonym śledztwem.