Była na urlopie, zobaczyła nagranie z sypialni i zamarła

Kanada Series Top News kwie 13, 2019 at 4:00 pm
Queen Throngkumpol

Queen Throngkumpol

Modelka Queen Throngkumpol z Vancouver zamontowała w sypialni swojego mieszkania kamerę, po czym wyjechała na wakacje do rodzimej Tajlandii. Nie sądziła, że urządzenie nagra kiedykolwiek coś niepokojącego. Jakże się myliła… 

Modelka mieszka w eksluzywnym apartamentowcu w dzielnicy Yaletown. Zainstalowała kamerę w sypialnie gdyż – jak tłumaczyła – trzyma w tym pomieszczeniu sporo kosztowności.

Przed wyjazdem umówiła się ze sprzątaczką, że ta wysprząta mieszkanie podczas jej nieobecności. Zostawiła dla niej klucze w recepcji kondominium. Nie sądziła, że dozorca wykorzysta ten fakt i wejdzie do apartamentu.

Mężczyzna ukradł z mieszkania pieniądze, które modelka zostawiła dla sprzątaczki w szufladzie z bielizną. Kiedy kobieta nie znalazła ich, skontaktowała się z Throngkumpol i zapytała, o którą szufladę chodzi, ponieważ w umówionym miejscu nic nie znalazła.

Queen przejrzała wówczas kamerę, do której posiadała zdalny dostęp. Na jednym z nagrań zobaczyła 48-letniego dozorcę, który szperał w jej rzeczach i chował do kieszeni kopertę z pieniędzmi, wyjętą z szuflady z bielizną.

– Chociaż mnie tam nie było, zamarłam – relacjonowała Throngkumpol.

Screen Shot 2019-04-13 at 09.22.16

Mężczyzna został już przesłuchany jednak nie postawiono mu żadnych zarzutów. Został także wypuszczony z aresztu ale pozostaje do dyspozycji policji.

Throngkumpol jest przerażona całą sprawą, przez włamanie nie czuje się bezpiecznie w swoim własnym domu.

Więcej – TUTAJ.