Zabił nożem własną matkę

Lokalnie Top News kwie 13, 2019 at 6:00 am

aapath

19-latek został oskarżony o śmiertelne dźgnięcie nożem swojej matki w podziemnym Toronto w środę wieczorem.

Jak już pisaliśmy, Rae Cara Carrington została zaatakowana przez podejrzanego w strefie gastronomicznej znajdującej się w podziemnym przejściu w pobliżu King Street i Bay Street, tuż po godzinie 19:00. Świadkowie mówią, że słyszeli krzyki „mrożące krew w żyłach” pochodzące od pracownika jednego ze stoisk żywnościowych.

Policja i sanitariusze znaleźli 51-letnią ofiarę z licznymi ranami kłutymi. Pomimo wysiłków ratowników medycznych kobieta zmarła na miejscu zdarzenia.

Carrington, matka ośmiorga dzieci, mieszkała w schronisku dla kobiet. Dokumenty sądowe wskazywały na historię przemocy w rodzinie.

W pobliżu miejsca, gdzie zginęła Rae Cara Carrington ludzie przynieśli kwiaty.

W pobliżu miejsca, gdzie zginęła Rae Cara Carrington ludzie przynieśli kwiaty.

Nancy Freckleton, która pracuje w podziemnej gastronomii mówi, że ​​często widywała Carrington w porze lunchu. Freckleton opisała porównała Carrington do „słonecznego promienia”.

- Była śliczną, uroczą damą – mówi.

W piątek policja w związku z incydentem ​​aresztowała mężczyznę w miejscowości Midland na północ od Toronto.

Mieszkający na stałe w Toronto Duncan O’Neil Sinclair został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia. Ma się pojawić na pierwszym przesłuchaniu w sądzie w sobotę.

Oskarżenie nie zostało udowodnione w sądzie.

W piątkowej informacji prasowej policja z Toronto podziękowała „społecznościom Toronto i Midland” za pomoc w dochodzeniu w sprawie zabójstwa.

Śledczy proszą również wszystkich, którzy mają informacje na temat działań lub miejsca pobytu Sinclaira przed aresztowaniem, aby skontaktowali się ze śledczymi prowadzącymi śledztwo w tej sprawie.