Kierowca ciężko ranił człowieka i uciekł z miejsca wypadku

Lokalnie Top News kwie 15, 2019 at 6:00 am

aaprzystanek

Rozpędzony samochód wjechał w przystanek tramwajowy ciężko raniąc 21-letniego mężczyznę.

Wypadek miał miejsce około 2 w nocy w niedzielę na skrzyżowaniu College Street i Spadina Avenue. Czarny SUV, który jechał w kierunku zachodnim po College Street mijając inny samochód wjechał na krawężnik przystanku i uderzył w szklaną wiatę ciężko raniąc ofiarę.

„Kierowca pojazdu minął co najmniej trzy inne samochody, które jechały po prawym pasie Westminster College Street przy skrzyżowaniu ze Spadina Avenue” – poinformowała policja w komunikacie prasowym wydanym w niedzielę wieczorem.

Mężczyznę w ciężkim stanie odwieziono do szpitala. Kierowca pojazdu, który spowodował wypadek nie zatrzymał się, uciekając z miejsca zdarzenia.

Policjanci prowadzący śledztwo znaleźli na przystanku część samochodu, który wjechał w przystanek opisując je jako lusterko boczne.

- Po dalszych badaniach śledczy ustalili, że część należy do modelu Ford Expedition, modelu wyprodukowanego w latach 2015-2017 lub Lincoln Navigator, model z lat 2007-2017 – powiedzieli śledczy – Policja wzywa podejrzanego do rozmowy z prawnikiem i skontaktowania się ze śledczymi w związku z tą kolizją.

aaprzystanek2

Obraz podejrzanego pojazdu z nagrania kamery monitoringu został opublikowany przez policję.

Śledczy proszą lokalnych mieszkańców, firmy i kierowców, którzy mogą mieć nagrania tego wypadku z kamer monitoringu lub kamer samochodowych o kontakt pod numerem 416-808-1900 lub anonimowo pod adresem Crime Stoppers pod numerem 416-222-TIPS (8477).