Cztery ofiary kłótni domowej

Kanada Top News kwie 16, 2019 at 12:30 pm

zz czteryCztery osoby – dwie kobiety i dwóch mężczyzn – zostały zastrzelone w wyniku kłótni, do jakiej doszło w zachodniej Kanadzie. Sprawca został aresztowany. Cztery ofiary znaleziono w trzech różnych miejscach, które dzieliło kilka kilometrów.

Incydent miał miejsce w poniedziałek po godz. 10.30 miejscowego czasu w Penticton, mieście położonym 250 km na wschód od Vancouver, około 55 kilometrów na północ od granicy z USA,

Policję wezwał jeden ze świadków zastrzelenia mężczyzny na jego przydomowym trawniku. Przeprowadzono zakrojoną na szeroką skalę akcję ratunkową. Mieszkańcom polecono trzymać się z dala od centrum Penticton. RCMP ustaliło strefę buforową o promieniu aż 5 km.

zz cztery2O godzinie 11:30, około godziny od rozpoczęcia strzelaniny, 60-letni mężczyzna, którego opis pasował do opisu podejrzanego, sam zgłosił się na policję. Jego motywy nie są na razie znane, ale według policji napastnik znał swoje ofiary.

Ted De Jager z miejscowej policji poinformował, że strzelanina miała być wywołana kłótnią domową, ale żadna z zabitych kobiet nie była rzekomą żoną strzelca.

Krewny jednej z ofiar oświadczył mediom, że jego stryj Rudi Winter zginął w rezultacie zemsty ze strony byłego sąsiada, z którym miał zatarg.

Więcej - TUTAj.