Dzieci z Domów Dziecka Dziękują Darczyńcom z Kanady

Polacy w Kanadzie Top News kwie 18, 2019 at 4:00 pm

zz paczki5Nasza wspaniała akcja trwa już 4 lata, przez ten czas wysłaliśmy już 3 tony 300 kg prezentów dla Dzieci z Domu Dziecka.  

Były to ubranka, słodycze, kosmetyki, przybory szkolne i wiele innych wspaniałych rzeczy które sprawiły ogromną radość dzieciom.

Nasze paczki otrzymały dzieci z nastepujących Domów Dziecka: Blachownia, Bydgoszcz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kłobuck, Legnica, Lubliniec, Toruń, Sanok, Zakopane, Szczecin, Mysłowice (Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze prowadzone przez Siostry Zakonne).

Dostajemy wspaniałe podziękowania od dyrekcji Domów Dziecka za nasze i wasze dobre serca .

Pierwsze paczki na Święta Wielkanocne dotarły już do dzieci 4 kwietnia, otrzymaliśmy piękne zdjęcia na których Drodzy Państwo możecie zobaczyć radość i szczęście dzieci w chwili otwierania paczek. Prezenty od Państwa  były wyjątkowe.

Akcja ta przynosi nam osobistą satysfakcję.  Jest nam bardzo miło ze tak dużo wspaniałych Darczyńców dołączyło do naszej akcji by sprawić dzieciom, tym małym i dużym, mnóstwo radości.

zz paczki4

zz paczki1Kto z Państwa jeszcze nie miał okazji obejrzeć filmików jakie otrzymaliśmy z Domu Dziecka w chwili otwierania paczek które wysłaliśmy, proszę wpisać na YouTube „Polonia z Kanady Pomaga Dzieciom z Domu Dziecka” oraz „Paczki Świąteczne Dla Dzieci z Domu Dziecka w Kłobucku”.

W szczególny sposób pragniemy podziękować Darczyńcom, którzy pamiętają o innych, dla których ten drobny gest to normalność, dla których pomoc innym płynie z ich dobrego serca.

Naszą Wielkanocną akcję wspierały finansowo i rzeczowo następujące osoby: Jan Gregalis, Ewa i Włodzimierz Kolber – LOT LTD Recycle Plastic Plan Brampton, Elżbieta i Bogdan Buczyńscy, Barbara Zawada, Krystyna Panuś Danuta i Daniel Korpula, Ewa i Adam Witecki, Elżbieta i Rafał Żyliński, Jerzy Kwiatek, Iza Borowski, Urszula Gulbinowicz (Ajax), Ewa Santos, Iwona Blądzki Renata i Tolek Steciuk, Mateusz Barankiewicz, Grupa Aktywnych Katolików: Izabela Beben, Marek Czekański, Anna Czekańska, Sylwester Rosiński, Kasia Grońska, Maciej Groński, Marta Śliwa, Monika Kulacz, Łukasz i Karolina Walczykiewicz, Barbara Kuklińska (Georgetown), Elżbieta i Zbigniew Gołas (Whitby) Marta Bylica, Anna Gumowska, Beata Dejsi (Burlington), Bridget (Oakville), Carolien (Oakville), Anette (Oakville), Jesse DeCosta.

zz paczki3

zz paczki2Nasze paczki wysyłane są przez ATLANTIC EXPRESS dzięki którym otrzymujemy 20% zniżkę na wysłanie każdej paczki dla dzieci z Domu Dziecka.

W dalszym ciągu poszukujemy prywatnych sponsorów, którzy pokryją pozostałe koszta wysyłki. Wierzymy,  że wśród Państwa znajdą się osoby, które będą chciały współpracować z nami i wspomóc naszą akcje.

Jeszcze raz dziękuję Radiu 7 za zaproszenie do Studia, które miało miejsce 13 lutego. Dzięki Radiu 7 mogłam osobiście poinformować Państwa o naszej akcji i podziękować wszystkim Darczyńcom.

Dziękuję tygodnikom Goniec i Wiadomości, gdzie możecie przeczytać Drodzy Państwo o naszej akcji. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że po raz kolejny mogliśmy na Państwa liczyć. Osoby chętne do współpracy z nami proszone są o kontakt telefoniczny: 416-826-0704.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom.

Życzymy Radosnych, Spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Małgosia Pęczkowska

Monika Syguda-Maleszyk

Kamil Maleszyk