Kryminalny piątek

Lokalnie Top News maj 4, 2019 at 6:00 am

aapiatek3

Ostatni piątek nie należał do najspokojniejszych dni w Toronto.

Wieczorem w Etobicoke wybuchła strzelanina. Jeden mężczyzna został poważnie ranny.

Strzały rozległy się na skrzyżowaniu Lawrence Avenue West i Scarlett Road około 20:30.

Insp. Jim Gotell powiedział, że dwóch mężczyzn jechało na zachód wzdłuż Lawrence Avenue. Kiedy zatrzymali się na czerwonym świetle podjechał do nich ciemny samochód, z którego otworzono do nich ogień.

- Kierowca nie został trafiony, ale pasażer otrzymał ciężką ranę postrzałową – powiedział Gotell.

Pojazd z ofiarą zjechał później na parking przy Westway i Royal York Road. Stamtąd ranny został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca pojazdu został opatrzony na miejscu zdarzenia z powodu drobnych obrażeń.

Policja nie podała wieku ofiary, nie dostarczyła też żadnych informacji o możliwych podejrzanych.

Rzeczniczka prasowa torontońskiej policji, Katrina Arrogante, powiedziała, że ​​jest jeszcze za wcześnie, aby ustalić, co było przyczyną strzelaniny.

- Nadal rozmawiamy z ofiarą i wszystkimi świadkami, którzy mogą mieć informacje – powiedziała -Liczymy na pomoc opinii publicznej… Jeśli ktoś ma jakiekolwiek urządzenie, które nagrało zdarzenie, chcielibyśmy by się z nami skontaktował.

To nie wszystkie zdarzenia mrożące krew w żyłach, które wydarzyły się tego dnia.

Rano policjanci przybyli do hurtowni przy Millwick i Milvan, na południe od Steeles Avenue w odpowiedzi na komercyjny alarm informujący o włamaniach.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze znaleźli jednego mężczyznę obrażeniami z zagrażającymi życiu i innego mężczyznę z drobnymi urazami ciała.

aapiatek4

Sanitariusze pogotowia ratunkowego rozpoczęli akcję ratowania życia mężczyzny, ale ostatecznie, mimo ich wysiłków zmarł na miejscu. Policjanci twierdzą, że w tej chwili traktują jego śmierć jako podejrzaną, ponieważ „konieczne jest dalsze dochodzenie”.

Mężczyzna, który doznał drobnych obrażeń, został zabrany do lokalnego szpitala na leczenie.

Na razie nie ma żadnych informacji na temat tego, co się tam wydarzyło ani czy są jacyś podejrzani.

Policjanci stwierdzili, że „bardziej szczegółowe oświadczenie” o tym, co mogło się wydarzyć zostanie wydane w późniejszym terminie.