Zamordował matkę z córką?

Kanada Top News maj 9, 2019 at 6:00 am

zz jasmine434-letni Brytyjczyk Robert Leeming został zatrzymany w Kanadzie w związku z zabójstwem 25-letniej Jasmine Lovett i jej rocznej córeczki. 

Mężczyzna nie przyznaje się do winy. 

Zapewnia, że nie ma nic wspólnego z tragiczną śmiercią kobiety i jej córeczki. Tłumaczy, że on i 25-latka byli w sobie zakochani. Wszystko wskazuje jednak na Ciało 25-letniej Jasmine Lovett i jej rocznej córeczki Aliyah Sanderson znaleziono w poniedziałek, 6 maja w lesie w Kananaskis Country niedaleko Calgary. Matkę i córkę widziano po raz ostatni 16 kwietnia. Odnotowano, że dwa dni później 25-latka po raz ostatni korzystała ze swojego konta w banku. Później ślad po niej zaginął.

34-letni Robert Leeming, Brytyjczyk który mieszkał w Kanadzie razem z 25-latką i jej córeczką, został zatrzymany tydzień po zniknięciu kobiet. Policjanci przesłuchali mężczyznę, a następnie zwolnili go do domu. Teraz śledczy podjęli decyzję o ponownym zatrzymaniu mężczyzny. Postawiono mu zarzuty.

Przyczyny śmierci 25-letniej Jasmine Lovett i jej córeczki pomoże wyjaśnić sekcja zwłok.

Robert Leeming

Robert Leeming

Rodzina kobiety wydala oświadczenie, w którym podziękowała policji za działania w sprawie. “Staramy się zrozumieć, dlaczego taka tragedia przydarzyła się naszym bliskim” – napisali krewni kobiety.

Więcej - TUTAJ.