Były minister obrony:„Iluminaci rządzą światem i mają kontakt z kosmitami”

Kanada Top News maj 18, 2019 at 12:30 pm
Paul Hellyer

Paul Hellyer

Były minister obrony Kanady Paul Hellyer twierdzi, że „tajny światowy rząd” trzyma w tajemnicy przed ludzkością sekret wolnej energii i innych wspaniałych technologii jakie mogłyby pomóc w rozwiązaniu wielu problemów na naszej planecie. Według niego, tajemnicza elita kontroluje gospodarka i politykę, ale też kontaktuje się z cywilizacjami pozaziemskimi. 

Piewcą tych niewiarygodnych rewelacji jest Paul Hellyer, były minister obrony Kanady w latach 1963-1967, polityk i inżynier.

„Istnieje tajna organizacja, której przedstawiciele są prawdziwymi władcami świata i która trzyma pod kluczem różnego rodzaju nowatorskie technologie, dopóki czerpie trylionowe zyski z przemysłu naftowego. Ta sytuacja nie ulegnie zmianie, chyba że tysiące ludzi zjednoczą się i zażądają: „Ujawnijcie się, powiedzcie, o co wam chodzi i zmieńcie swoje priorytety, by pomóc zachować tą planetę dla przyszłych pokoleń. Dość wzniecania nowych wojen” – powiedział były minister obrony Kanady.

zz iluminatiZdaniem polityka istnienie „światowego rządu” to brutalna rzeczywistość a nie teoria spiskowa. Hellyer przez lata na szczytach władzy miał zrozumieć jak działa „system”, którym steruje wąska grupa osób. Co ciekawe, przewiduje on, że III wojna światowa rozegra się między obywatelami a systemem.

Mieszkający w Toronto Hellyer przyznaje jednak, że bardziej niż prawda o Obcych interesuje go przyszłość Ziemi i naszego gatunku, którego rozwojowi zagrażają zmiany klimatyczne oraz system finansowy – narzędzie zniewolenia ludzkości przez wąską grupę najbogatszych.

Pisze o tym szczegółowo w książce „Money Mafia: A World in Crisis” („Mafia pieniężna: świat w kryzysie”), gdzie wyjaśnia skomplikowaną sieć powiązań między wpływowymi rodami, a instytucjami takimi jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy czy System Rezerwy Federalnej.

Więcej - TUTAJ.