Noc nożowników

Lokalnie Top News maj 19, 2019 at 12:27 pm

aanozownicy3

Nieprawdopodobna seria nożowych ataków w Toronto, jakie odnotowaliśmy w ciągu zaledwie jednej weekendowej nocy zadziwia i niepokoi.

Najpierw we wczesny sobotni wieczór przed swoim domem w okolicach Jane Street i Chalkfarm Drive pchnięty został nożem 10-letni chłopiec. Wstępne raporty mówiły o silnym krwawieniu z zadanych ran. Chłopiec został zabrany do szpitala. Rany, choć krwawe okazały się niegroźne dla życia dziecka. Po założeniu szwów i opatrzeniu, chłopiec powrócił do domu.

Policja poszukuje podejrzanego, który pieszo uciekł z miejsca zdarzenia.

Dwie osoby są ranne po pchnięciu nożem przed restauracją Scarborough w sobotnią noc.

Kilka godzin później torontońscy policjanci zostali wezwani na Eglinton Avenue East i Brimley Road w odpowiedzi na zgłoszenie o dwóch mężczyznach rannych od pchnięcia nożem. Obaj zostali przewiezieni do szpitala w ciężkim stanie, ale niezagrażającym życiu. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu restauracji.

Tej samej nocy, nad ranem do szpitala w bardzo ciężkim stanie został zabrany 32-letni mężczyzna.

Około godziny 3 nad ranem wezwano ekipę ratunkową w rejonie ulic College i Bathurst do gwałtownej awantury, jaka tam wybuchła. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia, zlokalizowali ofiarę cierpiącą od licznych ran kłutych. Na szczęście choć obrażenia, które odniósł mężczyzna są poważne, nie zagrażają one jego życiu.

Śledczy nie ujawnili żadnych opisów ewentualnych podejrzanych, ale powiedzieli, że rozmawiali ze świadkami.

Tak upłynęła ta dość spokojna – jak na torontońskie warunki noc. Pocieszające jest to, że nie odnotowano żadnej strzelaniny i nikt nie stracił życia.