Roxanne Bilski twarzą pomocy dla sierot na świecie

Polacy w Kanadzie Top News maj 25, 2019 at 12:30 pm
Roxanne Bilski

Roxanne Bilski

1 czerwca w Polish Canadian Club w Chatham (Ontario) odbędzie się gala charytatywna na rzecz osieroconych dzieci zorganizowana przez organizację SOS Children’s Village. Poprowadzi ją urodzona w Chatham Roxanne Bilski, polskiego pochodzenia finalistka konkursu Miss Universe Canada 2019.

SOS Children ‘s Villages to międzynarodowa organizacja charytatywna, która zapewniła domy 80 tysiącom osieroconych lub porzuconym dzieciom w 134 krajach na całym świecie – zgodnie z danymi z jej strony. W tym roku przypada 50. rocznica jej działalności w Kanadzie i 70. rocznica powstania.

,„Zapewniając osieroconym i opuszczonym dzieciom kochający dom, SOS Children ‘s Villages ofiarują dzieciom na całym świecie narzędzia, jakich potrzebują one dla lepszej przyszłości” – zapewnia Roxanne Bilski i zachęca aby dołączyć do niej 1 czerwca (Dzień Dziecka!).

Organizacja The Beauties of Canada, która posiada wyłączne prawa do wysłania przedstawicieli Kanady na konkurs piękności Miss Universe, współpracuje z SOS Children’s Villages.

Polish Canadian Club znajduje się przy 281 Inshes Ave. in Chatham. Pierwsze 150 sprzedanych biletów będzie kosztować 45 dol., a dodatkowe bilety będą kosztować 50 dol., aż do wyczerpania. Bilety obejmują kolację i rozrywkę.

Można je kupić TUTAJ do 27 maja.

Ktoś, kto nie może dostać się na galę, może przekazać dotację online do 28 czerwca.