Niewiele brakowało…

Lokalnie Series Top News czer 11, 2019 at 3:56 am

aakibice

Przewidywania jednego z naszych czytelników napisane pod poprzednią notką sprawdziły się. Raptorsów czeka kolejny mecz o mistrzostwo NBA.

Zagorzali kibice, którzy spędzili ostatnie kilka dni w namiotach i pod plandekami czekając na wejście do strefy kibica w Toronto zwanej Jurassic Park nie mogli ukryć rozczarowania przegraną Toronto Raptors z Golden State Warriors 106:105 w piątym meczu finałów NBA. Jak widać po wyniku zwycięstwo amerykańskiej drużyny było minimalne i można powiedzieć, że mistrzostwo kanadyjskiej drużyny było rzeczywiście bardzo blisko. W tej chwili drużyna z Toronto prowadzi w tej rozgrywce 3:2. Jak wiadomo w mistrzostwach NBA gra się do czterech zwycięstw. Jeżeli Raptorsi wygrają w następnym meczu – zostaną mistrzami. Jeżeli przegrają – obie drużyny czeka siódmy pojedynek „o wszystko”.

- Kiedy Raptorsi przegrywają, wszyscy przegrywamy. Wszyscy jesteśmy jednością – powiedział jeden z kibiców po meczu – To szczęście jest z nami wszystkimi.

Kibice nie kryli, że po ostatnim meczu byli nieco załamani, ale trwało to krótko. Wiadomo, że ich drużyna wciąż ma duże szanse. Zostaje więc nadzieja i ewentualne dwa kolejne spotkania pełne emocji. A przecież właśnie o emocje w całej zabawie w kibicowanie chodzi.

- Nadal jesteśmy w dobrej pozycji – powiedział inny kibic z Jurassic Park – My dla mistrzostwa musimy wygrać jeden mecz, Warriors dwa.

- Nie poddajemy się – powiedział jeden z fanów torontońskiej drużyny, który oglądał grę w Mississauga – Wrócimy tu w czwartek. Wiem, że to zrobimy.

Tak więc kibice nie zawiedli i na pewno nie zawiodą w czwartek.

aakibice7

aakibice8

aakibice4

aakibice3

aakibice5

aakibice6

aakibice2

aakibice9