Tragiczne nieporozumienie wspólników

Lokalnie Top News czer 11, 2019 at 10:00 am

aaciezarowka

Kierowca ciężarówki z Pickering nie żyje po tym, jak w niedzielę wieczorem przejechała po nim naczepa do przewozu samochodów, pod którą pracował.

55-letni mężczyzna zaparkował swój pojazd na stacji benzynowej przy autostradzie 401 w pobliżu Brock Road w Pickering, kiedy zdarzył się ten tragiczny wypadek.

Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce około 11:15 przed północą. Z ich ustaleń wynika, że zmarły mężczyzna był kierowcą i współwłaścicielem pojazdu. Jego kolega, drugi kierowca, 22-letni współwłaściciel ciężarówki, nie wiedział, że jego wspólnik przebywa właśnie pod ciężarówką by ją naprawić. Wsiadł do kabiny pojazdu i ruszył, by przestawić samochód w inne miejsce.

Const. George Tudos, rzecznik policji w Durham, powiedział, że „drugi kierowca nieświadomie przejechał swojego kolegę”.

Niestety obrażenia, jakich doznał przebywający pod pojazdem mężczyzna były bardzo poważne. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili jego zgon. Nie podano do publicznej wiadomości jego personaliów.

Policja wraz z koronerem i ministerstwem pracy Ontario badają ten incydent.

Funkcjonariusze przeprowadzają rozmowy ze świadkami, którzy byli wtedy na stacji benzynowej. Policja nie powiedziała, czy zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty.