Przewijaki w męskich toaletach

Rynek Top News czer 15, 2019 at 4:00 pm

zz pampersOjcowie często muszą wykazywać się kreatywnością, gdy muszą zmienić pieluszki swoich dzieciom, ponieważ w wielu męskich toaletach brakuje podstawowego wyposażenia, takiego jak przewijaki dla niemowląt. To się ma zmienić.

Firma Pampers twierdzi, iż nadszedł czas, aby męskie toalety wyszły naprzeciw oczekiwaniom i obowiązkom współczesnych ojców.

Pampers ogłosił więc inicjatywę zainstalowania tysięcy przewijaków w toaletach dla mężczyzn na terenie Kanady oraz Stanów Zjednoczonych.

Informacja towarzyszy nowej kampanii reklamowej firmy, która zachęca ojców do dzielenia się chwilami z dziećmi podczas zmiany pieluchy.

Wraz z firmą Koala Kare, realizacja projektu rozpocznie się od  „lokalizacji z największymi potrzebami”, instalując przewijaki w dużych miastach miastach, a szczególnie w miejscach publicznych, parkach czy bibliotekach.

zz przewijakiOkoło 500 lokalizacji ma otrzymać nowe stoły do przewijania w ciągu najbliższych kilku tygodni.

W filmiku opublikowanym z tej okazji, rzecznik firmy Pampers i ojciec dwójki dzieci, John Legend, dołączył do innych ojców, dzieląc się historiami związanymi z dziwnymi miejscami, w których musiał przewijać dziecko gdy przewijaki nie były dostępne.

„Tatusiowie muszą uciekać się do tych wszystkich manewrów, ponieważ w naszych toaletach nie ma miejsc do przewinięcia dziecka” – powiedział.

Więcej - TUTAJ.