Przeciwko promocji “dziecięcych drag queens” przez CBC

Kanada Series Top News lip 10, 2019 at 4:00 pm

zz cbcW internecie krąży niecodzienna petycja. Skierowana przeciwko polityce programowej państwowego nadawcy jakim jest CBC, promujący wykorzystywanie dzieci do… rozrywek seksualnych.

W programie Kids News telewizji CBC dokonano ostatnio promocji filmu dokumentalnego “Drag Kids”. Jest to krótkie wideo, skierowane do młodzieży, które promuje i gloryfikuje „dziecięce drag queens”.

Czwórka dzieci z Montrealu w wieku 9-12 lat została wykorzystywana w nim jak to ujęto w petycji – jako wyzywające, poprzebierane przedmioty pożądania seksualnego, wykonujące sprośne tańce ku rozrywce hałaśliwych tłumów LGBT. Jeden z 10-latków nosił na scenie imię „Lactatia” (laktacja).

zz cbc2Autorzy petycji złożonej na portalu CitizenGo Canada podkreślają, że dzieci te zostały przygotowane przez dorosłych do “tych ekshibicjonistycznych, niemoralnych i pornograficznych praktyk” i stwierdzają, że “żaden przyzwoity rodzic nigdy w świecie nie pozwoliłby na takie wykorzystanie jego dziecka – nawet za cenę sławy i majątku”.

- CBC prezentując nieświadome niczego dzieci i przedstawiając je jako „normalne”, gloryfikują podstępną formę ich wykorzystywania – przekonują autorzy petycji, sugerując, że rodziców tych dzieci powinna przesłuchać policja, podobnie zresztą jak realizatorów z CBC (którzy dokonali wywiadów z “dziecięcymi drag queens”), gdyż ich działania mogą nosić znamiona „wykorzystywanie seksualnego” opisanego w kanadyjskim kodeksie karnym (sekcja 153/1b).

Sekcja 153 Kodeksu Karnego Kanady stanowi: Przestępstwo popełnia każda osoba, która znajdując się w sytuacji zaufania lub władzy wobec osoby niepełnoletniej (…) w celach seksualnych zaprasza, doradza lub nakłania niepełnoletnią osobę do bezpośredniego lub pośredniego dotknięcia częścią ciała lub przedmiotem, ciała jakiejkolwiek innej osoby, w tym ciała osoby, która zaprasza, doradza lub nakłania małoletnią osobę…

zz disneyPetycja wnosi więc o usunięcie wspomnianego materiału promocyjnego oraz  przesłuchanie producentów telewizji CBC, opłacanej z podatniczych pieniędzy. Zebrano już blisko 15 tysięcy podpisów.

Można ją podpisać - TUTAJ.

Sprawę została również zgłoszona do Kanadyjskiego Centrum Ochrony Dziecka.

Przeciwko zalewającej świat indoktrynacji LGBT prowadzonej m. in. przez wytwórnię filmową Disneya wypowiedziano się w osobnej petycji, zbierając 152 tysiące podpisów – TUTAJ.