Policja odnalazła ciała dwóch poszukiwanych nastolatków 

Kanada Series Top News sier 9, 2019 at 12:30 pm
Kam McLeod i Bryer Schmegelsky

Kam McLeod i Bryer Schmegelsky

Dwaj nastolatkowie, których poszukiwano od połowy lipca w związku z podejrzeniem dokonania trzech morderstw, zostali w środę znalezieni martwi niedaleko Gillam w Manitobie – doniosła RCMP. 

Ciała miały znajdować się w gęstych zaroślach nad brzegiem rzeki Nelson, 8 km od miejsca gdzie spalili ukradziony samochód, którym podróżowali.

Policja przeprowadzi sekcję zwłok, jednak jest pewna, że są to ciała poszukiwanych.

Pochodzący z miejscowości Port Alberni 19-letni Kam McLeod i 18-letni Bryer Schmegelsky od połowy lipca skutecznie ukrywali się przed policją. Według ustaleń policji zabili trzy osoby – parę podróżników i wykładowcę akademickiego.

“Poszukiwania są zakończone” – przekazała RCMP z Manitoby.

Ciała znaleziono w zaroślach nad rzeką Nelson

Ciała znaleziono w zaroślach nad rzeką Nelson

Funkcjonariusze znaleźli dwa ciała w gęstych zaroślach na brzegu rzeki Nelson. Nie jest jeszcze jasne, co było przyczyną śmierci obu młodych mężczyzn.

Policja przeprowadzi sekcję zwłok, by potwierdzić, czy odnalezione ciała należą do poszukiwanych nastolatków, jednak już w tym momencie jest pewna, że chodzi właśnie o nich.

Po raz ostatni młodzi mężczyźni byli widziani pod koniec lipca. Zostali nawet zatrzymani do rutynowej kontroli przez strażników plemiennych, ale ci nie wiedzieli, z kim mają do czynienia i puścili ich w dalszą drogę. Do zatrzymania miało dojść około 150 kilometrów na wschód od Gillam, w którym znaleziono “bezpośrednio związane z nimi przedmioty”.

Więcej – TUTAJ.