Daniel Halina

2150 Hurontario St
Mississauga
ON
L5B 1M9
416 402-8097
905 279-8300
Pośrednik sprzedaży(Agent)/Klient-Relacja handlowa
Na czym polega relacja handlowa-agent/klient?

Ważnym jest wybrać odpowiedniego pośrednika sprzedaży, który się dobrze orientuje co się dzieje na rynku nieruchomości w danym czasie i w zainteresowanym przez Ciebie rejonie. W zależności od doświadczenia pośrednika sprzedaży i jego kompetencji w tym kierunku, będzie zależało w jaki sposób zostaniesz poprowadzony przez cały proces kupna domu i jakie będą końcowe rezultaty. Dlatego też, bardzo ważny jest wybór odpowiedniego „agenta”. Czasami zdaża się, że kupujący chce szukać domu na własną rąkę bez pomocy pośrednika, co wiąże się z pewnym ryzykiem i ukrytymi kosztami.

Jeśli podejmiesz decyzję skorzystania z pomocy pośrednika, otrzymasz profesjonalne usługi i zwiększasz szanse znalezienia tego idealnego domu dla Twojej Rodziny. Pamiętaj, że pośrednik ten w większości przypadków opłacany jest przez agenta sprzedającego, a więc Ciebie usługi te nic nie kosztują.

Po podjęciu decyzji skorzystania z pomocy pośrednika zawierasz umowę pomiędzy kupującym a reprezentującym Cię pośrednikiem. Nazywa się to Buyer Representation Agreement i są to zobowiązania i obowiązki pośrednika wobec Ciebie.

Określenia obowiązków:

Zobowiązanie - agent powiniem postępować zgodnie z instrukcjami klienta, nawet wbrew swoim poglądom.

Lojalność - agent musi dbać przede wszystkim o interes klienta w granicach prawa.

Ujawnienie faktów - agent musi ujawnić przed klientem wszystkie informacje związane z tranzakcją, by klient mógł podjąć trafną decyzję.

Poufność - agent nie może korzystać z żadnych informacji pozyskanych od klienta, które mogłyby mu zaszkodzić osobiście, lub w jego interesach.

Rozliczenia - agent musi w detalach poinformować klienta o wszystkich płatnosciach i wynagrodzeniach, związanych z tranzakcja.

Kompetencja - agent powinien posiadać wiedzę i umiejętności do wykonywania swojej pracy i powierzonych mu obowiązków

Zdając sobie z tego sprawę, bardzo ważnym jest, aby wybrać odpowiedniego pośrednika-agenta, który w sposób kompetentny poprowadzi poszukiwania odpowiedniego domu dla Ciebie. Jeszcze ważniejsze jest to, by zastanowić się jak poważnie podejdziemy i z jakim zaangażowaniem korzystać będziemy z serwisu sprzedaży nieruchomości. Decydując sie na konsultacje z Daniel Team, zobaczysz, co oferujemy w naszym serwisie i wówczas możesz podjąć decyzję o współpracy z nami.

 

 

 
Dane tej firmy (organizacji) nie zostały jeszcze potwierdzone przez właściciela. Jeśli jesteś właścicielem powyższej firmy (lub prezesem powyższej organizacji) kliknij tutaj aby móc dowolnie zmieniać informacje.
Daniel Halina