Andrzej Rosiewicz Show

Jubileuszowy program z okazji 40-lecia pracy artystycznej.

Mississauga, Polskie Centrum Kultury, godz. 17:00 i 20:00.

Andrzej Rosiewicz – znany i uwielbiany przez publiczność wokalista, gitarzysta, kompozytor i choreograf, na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych był jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy i artystów estradowych. Gwiazda licznych festiwali w Opolu i Sopocie. Na jego pojawienie się na scenie czekała cała Polska.

Najbardziej znane jego przeboje z tamtych lat to min.: “Najwięcej witaminy”, “Czy czuje pani cha-chę”, “Zakochany bałwan”, “Żaba story”, “Zenek blues” czy „Chlopcy radarowcy”. Artysta związał się na początku lat osiemdziesiątych z „Solidarnością”. Z tamtego okresu pochodzą takie piosenki, jak „Usta Mariana”, “Propaganda sukcesu”, “Chcemy prawdy”, “Książeczka wojskowa”, ” Pieśń o zachodnich bankierach” „Graj Cyganie graj”, śpiewał też min. niezapomnianą, przebojową piosenkę z kultowego serialu „Czterdziestolatek”.

W torontońskim programie Andrzej Rosiewicz przypomni Państwu swoje największe przeboje oraz wiele innych nieznanych jeszcze piosenek, przyprawionych olbrzymią dawką humoru.

Sobota, 20 maja, godz. 17:00 i 20:00
Polskie Centrum Kultury
4300 Cawthra Rd, Mississauga

Info i rezerwacje: 416-910-5714

Andrzej Rosiewicz Show
Location:
Loading Map....