Polish Pride – przeboje Niepodległej

Maestro Andrzej Rozbicki zaprasza na niezwykły koncert Polish Pride – przeboje Niepodległej.

ROZBICKI_POSTER_jesien_2018_bejsment

Polish Pride – Przeboje Niepodłeglej to wielki koncert 27 października w Toronto oraz 3 listopada w Vancouver, przygotowany na 100 lecie Odzyskania Niepodległości, z udziałem 50 osobowej orkiestry, solistów z Polski: laureatka Festiwali Piosenki Aktorskiej, rewelacyjna wokalistka, aktorka teatru Współczesnego w Warszawie MONIKA WĘGIEL, Trevoci:,WOJCIECH SOKOLNICKI, MIKOŁAJ ADAMCZYK, MIŁOSZ GALAJ - tenorzy nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, ARTUR WACHNIK – wokalista, ALEKSANDER ŁADYSZ – bas, sopran – NATALIA KOVALENKO oraz Lechowia Dance Company. Sto Lat dla Polski – świętuj razem z nami!!!

Przeboje Niepodłegłej – Konkurs Wokalny
Celebrity Symphony Orchestra, Dr. Andrzej Rozbicki i Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Toronto Krzysztof Grzelczyk ogłaszają w rocznicę 100 lecia Odzyskania Niepodległości otwarty konkurs na najlepsze wykonanie utworu wokalnego o tematyce niepodległosciowej.
Finaliści i laureaci konkursu wystąpią z towarzyszeniem Celebrity Symphony Orchestra w koncertach „Polish Pride – Przeboje Niepodłegłej” 27 pażdziernika 2018 w Toronto i 4 listopada 2018 w Vancouver BC. Zgłoszenia do udziału w konkursie (nagranie mp3 do 5.00 minut, życiorys i zdjecie,) prosimy przesyłać na adres emailowy: [email protected] do dnia 27 września 2018. Informacje na stronie www.rozbicki.com

Polish Pride - przeboje Niepodległej
Location:
Loading Map....