Forums

Forum Polaków w Kanadzie

Home Fora Poradnik Jak ogladac polskie kanaly telewizyjne za 70 centow na dzien.

This topic contains 1 Odpowiedz, has 1 voice, and was last updated by Avatar of koze1 koze1 4 years ago.

Viewing 2 Wpisy - 1 through 2 (of 2 total)
 • Wpisy
 • Watching Polish TV has never been so easy!
  Oglądanie Polskiej Telewizji lub polskich programów telewizyjnych poza Polską jeszcze nigdy nie było tak łatwe i proste jak jest to obecnie! W obecnej chwili mamy do wyboru wiele możliwości oglądania polskich programów nadawanych na żywo czy też nagranych wcześniej. Możemy korzystać z tego za pomocą komputera podłączonego do internetu, czy też korzystając z usług różnych firm specjalizujących się w takich usługach.Korzystając z komputera, wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową i za pomocą zwykłej przeglądarki oglądać stream nadawanych w tej samej chwili na żywo programów w Polsce.

  Podobnie sprawa wygląda przy programach, filmach, serialach itp. nagranych wcześniej.W wielu przypadkach wystarczy komputer podłączyć do swojego telewizora i oglądać to wszystko na dużym ekranie. Jest to najprostsze i najtańsze rozwiązanie.Inną, dużo wygodniejszą opcją, jest podłączenie do telewizora innego urządzenia z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem. Urządzenie to, w dużym skrócie, przetwarza dane przesyłane przez internet na odpowiedni sygnał i następnie poprzez kabel HDMI dostarcza go do telewizora.

  Firmy specjalizujące sie dostarczaniu sygnału telewizyjnego drogą internetową korzystają właśnie z tego sposobu. Sprzedają one urządzenia z własnym zainstalowanym oprogramowaniem. Wystarczy to urządzenie podłączyć do prądu, sieci internetowej i telewizora aby oglądać swoje ulubione programy telewizyjne na ekranie swojego telewizora.Obecnie na rynku, istnieje kilka urządzeń łatwo dostępnych, które po odpowiednim zaprogramowaniu mogą spełniać to samo zadanie co urządzenia oferowane przez w/w firmy.

  Na mojej stronie nie będę opisywał wszystkich tych możliwości, a jedynie skupię się na jednym z nich – Rasberry Pi, który jest najtańszy ze wszystkich pozostałych, a jednocześnie spełnia to samo zadanie. Kolejnym powodem jest to, że sam korzystam z Rasberry Pi od ponad roku. Dodatkowo przez ostanie kilka miesięcy, pomogłem w zainstalowaniu całego projektu kilkunastu osobom.

  Pomyślałem wtedy, że zamiast robić wszystko samemu, mogę pokierować ich odpowiednio i przy okazji pokazać innym jak łatwo i prawie za darmo można mieć więcej za to, za co inni płacą dużo więcej otrzymując o wiele mniej.

  This is an offer for anyone living in USA/Canada and interested in Polish TV channels, programs, movies etc. that you can watch on your computer or on other devices connected to your TV! You can watch over 100 live and time-delayed channels:

  TVP 1, TVP 2, TVN HD, TVN 7, TVN 24, Polsat, TV 4, TV Puls, Polsat 2, TVP HD, Tele 5, TV Silesia, TVP Polonia, Canal+ Film, Canal+ Sport, Kino Polska, TVP Kultura, TVP Seriale, Religia TV, TVN Style, Polsat Cafe, TVP Sport, TVN Turbo, Polsat.

  Wiecej informacji:

  Wiecej informacji pod tym linkiem: http://www.polishtvcanada.blogspot.ca/

Viewing 2 Wpisy - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to Odpowiedz to this topic.