❌
Improvements
Thank you for your feedback!
Error! Please contact site administrator!
Send
Sending...
×
  • Toronto (GTA)
  • Hamilton (ON)
Słuchaj Radia 7
Słuchaj Radia 7
Imprezy
Imprezy
Firmy
Firmy
Ogłoszenia
Ogłoszenia
  • Słuchaj Radia 7
    Słuchaj Radia 7
  • Imprezy
    Imprezy
  • Firmy
    Firmy
  • Ogłoszenia
    Ogłoszenia
  • Świat
  • June 23, 2026 , 08:00am

Były prezydent apeluje o pojednanie z Polską

Były prezydent apeluje o pojednanie z Polską

Petro Poroszenko

Były prezydent Ukrainy Petro Poroszenko zaapelował o złagodzenie napięć w relacjach polsko-ukraińskich i przedstawił pięciopunktowy plan odbudowy współpracy między obu krajami.

„Przesyłki z orderami trafiły do Warszawy. Daliśmy upust zrozumiałym emocjom, ale teraz wszyscy muszą się uspokoić” – napisał polityk w serwisie X. Podkreślił, że Polska pozostaje dla Ukrainy strategicznym partnerem, ważnym sojusznikiem oraz kluczowym ogniwem wsparcia wojskowego i politycznego.

Poroszenko przypomniał, że Polska od lat wspiera Ukrainę na arenie międzynarodowej i przyjęła ponad milion uchodźców po wybuchu wojny. Jego zdaniem obecne spory powinny być rozwiązywane poprzez dialog i dyplomację, a nie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Były prezydent zaznaczył, że kwestie historyczne są trudne i obciążone wzajemnymi pretensjami, jednak nie mogą przesłaniać wspólnych interesów obu państw. Jak stwierdził, przyszłość nie powinna być zakładnikiem przeszłości, zwłaszcza w czasie, gdy Ukraina walczy o swoją niepodległość.

W przedstawionym planie Poroszenko zaproponował m.in. zakończenie publicznej eskalacji sporu, przeprowadzenie audytu ukraińskiej polityki wobec Polski oraz odbudowę regularnych kontaktów politycznych i eksperckich. Za jeden z najważniejszych celów uznał oddzielenie emocji od interesu narodowego, którym pozostaje ścisła współpraca Warszawy i Kijowa.

Polityk ostrzegł również, że pogorszenie relacji z Polską może utrudnić Ukrainie realizację strategicznych celów, w tym postępy w negocjacjach dotyczących członkostwa w Unii Europejskiej.

„Nie możemy pozwolić sobie na utratę partnerów i sojuszników” – podsumował były prezydent Ukrainy.

Komentarze (20)

  • Najwięcej plusów
  • Najnowsze
  • Najbardziej komentowane
  • Ostatnio aktywne
  1. Swoje pojednanie wsadzcie sobie w dupe.Zebracy swiata zlodzieje .
    Swoje pojednanie wsadzcie sobie w dupe.Zebracy swiata zlodzieje .
    Odpowiedz
      Thumb up 26 : 3 Thumb down
    ~Wolyn
    1d ago
    X
  2. Taki sam albo gorszy od Ziełenskiego. Obaj tej samej nacji.
    Taki sam albo gorszy od Ziełenskiego. Obaj tej samej nacji.
    Odpowiedz
      Thumb up 24 : 3 Thumb down
    ~Baca
    1d ago
    X
  3. apelowac to mozesz do swego sumienia banderowski hamie
    apelowac to mozesz do swego sumienia banderowski hamie
    Odpowiedz
      Thumb up 22 : 6 Thumb down
    ~nie zapomnimy Wolyni...
    1d ago
    X
  4. Ten to dopiero oszust.A jakie lody robi na wojnie .Jego firma ROSHEN.To chyba znacie bo w kazdym markecie kanadyjskim ma pelne polki jego produktow w polskich tez.Ja nie kupuje i doradzam nie kupowac.
    Ten to dopiero oszust.A jakie lody robi na wojnie .Jego firma ROSHEN.To chyba znacie bo w kazdym markecie kanadyjskim ma pelne polki jego produktow w polskich tez.Ja nie kupuje i doradzam nie kupowac.
    Odpowiedzi (3)
    Odpowiedz
      Thumb up 16 : 4 Thumb down
    ~Tylenatemat
    1d ago
    X
    • "mo detal ples" ROSHEN ?????????
      "mo detal ples" ROSHEN ?????????
      Odpowiedz
        Thumb up 4 : 0 Thumb down
      ~canac
      1d ago
      X
      • Zobacz na dzial europejski.
        Zobacz na dzial europejski.
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~Tylenatemat
        20h ago
        X
    • tylenatemat to pojeb katopisdzielski i tepak ktory ma problem z mysleniem
      tylenatemat to pojeb katopisdzielski i tepak ktory ma problem z mysleniem
      Odpowiedz
        Thumb up 2 : 6 Thumb down
      ~321
      1d ago
      X
  5. Teraz bedzie teatr dla plebsu , ci tak a ci tak a putin zaciera raczki .
    Teraz bedzie teatr dla plebsu , ci tak a ci tak a putin zaciera raczki .
    Odpowiedzi (2)
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 19 Thumb down
    ~teraja
    1d ago
    X
    • Co chcesz od Putina. Putin od dawna twierdzil ze Ukraina to kraj nazistowski co Polacy dopiero teraz przyjeli do wiadomosci.
      Co chcesz od Putina. Putin od dawna twierdzil ze Ukraina to kraj nazistowski co Polacy dopiero teraz przyjeli do wiadomosci.
      Odpowiedz
        Thumb up 16 : 2 Thumb down
      ~cdn
      1d ago
      X
      • cdn, better late than never ?
        cdn, better late than never ?
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~canac
        1d ago
        X
  6. Coz, Poliniacy wola Tfuska folksdojcza czy Kaczynskiego co oddal Polske amerykansko-usraelskiej mafii niz Grzegorza Brauna - prawdziwego patriote!
    Coz, Poliniacy wola Tfuska folksdojcza czy Kaczynskiego co oddal Polske amerykansko-usraelskiej mafii niz Grzegorza Brauna - prawdziwego patriote!
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 4 Thumb down
    ~Anna
    23h ago
    X
  7. bokser powinien rozwarzyc wszystkie slowa ktore mowi dojsc do dialogu jak nie mial przykladu swojego ojca to niech nie mysli ze jest ojcem Polski debil
    bokser powinien rozwarzyc wszystkie slowa ktore mowi dojsc do dialogu jak nie mial przykladu swojego ojca to niech nie mysli ze jest ojcem Polski debil
    Odpowiedzi (8)
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 25 Thumb down
    ~kropka
    1d ago
    X
    • Jaki bokser dla ciebie prostaku chamie bydlaku.Ty Pana Prezydenta nie jestes godzien nawet w dupe pocalowac.
      Jaki bokser dla ciebie prostaku chamie bydlaku.Ty Pana Prezydenta nie jestes godzien nawet w dupe pocalowac.
      Odpowiedz
        Thumb up 12 : 3 Thumb down
      ~Tylenatemat
      1d ago
      X
      • tylenatemat jedynym chamem,prostakiem,debilem ciagle obsranym po pachy to jestes ty.Kiedy Nawrocki odda mieszkanie Panu Jerzemu
        tylenatemat jedynym chamem,prostakiem,debilem ciagle obsranym po pachy to jestes ty.Kiedy Nawrocki odda mieszkanie Panu Jerzemu
        Odpowiedz
          Thumb up 2 : 7 Thumb down
        ~321
        1d ago
        X
        • 321mniej niz zero a pierd.l sie.Capie.
          321mniej niz zero a pierd.l sie.Capie.
          Odpowiedz
            Thumb up 3 : 2 Thumb down
          ~Tylenatemat
          20h ago
          X
    • chcialbym cie prosic napisz te same slowa i oskazenia do prezydenta ,jestes bohater na tym portalu zrob to i pokaz swoja pogarde dla prezydenta ktory jako jedyny chyba od 45 roku jest Polakiem i wybrany przez 10 milionow Polakow a jezeli jestes naprawde taki zadziorny w slowach pokaz co potrafisz i zobaczymy nie tylko reakcje prezydenta ale i twoja
      chcialbym cie prosic napisz te same slowa i oskazenia do prezydenta ,jestes bohater na tym portalu zrob to i pokaz swoja pogarde dla prezydenta ktory jako jedyny chyba od 45 roku jest Polakiem i wybrany przez 10 milionow Polakow a jezeli jestes naprawde taki zadziorny w slowach pokaz co potrafisz i zobaczymy nie tylko reakcje prezydenta ale i twoja
      Odpowiedz
        Thumb up 7 : 3 Thumb down
      ~leszek
      1d ago
      X
      • patrioto jeszcze tu jestes Polakow jest wiecej niz 10 milionow a on jest tylko 1/3 prezydentem ile razy padly slowa obrazy ponizanie ludzi od boksera dudusia i malego ty sie zastanow co piszesz
        patrioto jeszcze tu jestes Polakow jest wiecej niz 10 milionow a on jest tylko 1/3 prezydentem ile razy padly slowa obrazy ponizanie ludzi od boksera dudusia i malego ty sie zastanow co piszesz
        Odpowiedz
          Thumb up 0 : 6 Thumb down
        ~now
        1d ago
        X
        • widac jakie masz wiadomosci na temat ,brawo ,Polakow jest wiecej niz 10 milionow tak piszesz to sie zastanow i sprawdz czy te 10 milionow nie wybralo wlasnie prezydenta a reszta polaczkow byla przeciwna lub nie glosowali,Polakiem mozna nazwac takiego rodaka co akceptuje wybor prezydenta wlasnie przez 10 milionow Polakow i nadal go popieraja a polaczkiem sa ci co nie akceptuja wyboru i caly czas jak nie oczerniaja ,oskazaja lub zlozecza pod adresem prezydenta wlasnie Polaka a nie obcej nacji od 45 roku pod ostatniego dude ,ty sie zapoznaj ,i zastanow sie dlaczego ty nalezysz do tej drugiej kategori rodakow ,ktorzy sa wspolczesna targowica ,jezeli wogole wiesz oczym pisze i dlatego polaczki tak jak wsciekle psy atakuja tych co stoja za prezydentem
          widac jakie masz wiadomosci na temat ,brawo ,Polakow jest wiecej niz 10 milionow tak piszesz to sie zastanow i sprawdz czy te 10 milionow nie wybralo wlasnie prezydenta a reszta polaczkow byla przeciwna lub nie glosowali,Polakiem mozna nazwac takiego rodaka co akceptuje wybor prezydenta wlasnie przez 10 milionow Polakow i nadal go popieraja a polaczkiem sa ci co nie akceptuja wyboru i caly czas jak nie oczerniaja ,oskazaja lub zlozecza pod adresem prezydenta wlasnie Polaka a nie obcej nacji od 45 roku pod ostatniego dude ,ty sie zapoznaj ,i zastanow sie dlaczego ty nalezysz do tej drugiej kategori rodakow ,ktorzy sa wspolczesna targowica ,jezeli wogole wiesz oczym pisze i dlatego polaczki tak jak wsciekle psy atakuja tych co stoja za prezydentem
          Odpowiedz
            Thumb up 3 : 1 Thumb down
          ~leszek
          18h ago
          X
    • Kropka debil do potegi .Tyle w temacie.
      Kropka debil do potegi .Tyle w temacie.
      Odpowiedz
        Thumb up 3 : 5 Thumb down
      ~...............
      1d ago
      X
      • coz latwo napisac debil do potegi entej nie majac wiedzy ilu nie polakow z przybranymi nazwiskami siedzi w rzadzie,debilem jestes ty ,niewiem czy wogole jestes polakiem ktory nie ma pojecia kto i kim jest w rzadzie a ja mam cala liste tych prawdziwych ,tylko nie moge tego tu wyjawic bo mozliwe ze moderator tego nie pusci a wiec debil do potegi entej powie ci jedno wracaj do szkoly i poducz sie histori naszego krju potem mozemy dyskutowac polaczku targowiczanie
        coz latwo napisac debil do potegi entej nie majac wiedzy ilu nie polakow z przybranymi nazwiskami siedzi w rzadzie,debilem jestes ty ,niewiem czy wogole jestes polakiem ktory nie ma pojecia kto i kim jest w rzadzie a ja mam cala liste tych prawdziwych ,tylko nie moge tego tu wyjawic bo mozliwe ze moderator tego nie pusci a wiec debil do potegi entej powie ci jedno wracaj do szkoly i poducz sie histori naszego krju potem mozemy dyskutowac polaczku targowiczanie
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~leszek
        18h ago
        X
  1. Coz, Poliniacy wola Tfuska folksdojcza czy Kaczynskiego co oddal Polske amerykansko-usraelskiej mafii niz Grzegorza Brauna - prawdziwego patriote!
    Coz, Poliniacy wola Tfuska folksdojcza czy Kaczynskiego co oddal Polske amerykansko-usraelskiej mafii niz Grzegorza Brauna - prawdziwego patriote!
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 4 Thumb down
    ~Anna
    23h ago
    X
  2. Ten to dopiero oszust.A jakie lody robi na wojnie .Jego firma ROSHEN.To chyba znacie bo w kazdym markecie kanadyjskim ma pelne polki jego produktow w polskich tez.Ja nie kupuje i doradzam nie kupowac.
    Ten to dopiero oszust.A jakie lody robi na wojnie .Jego firma ROSHEN.To chyba znacie bo w kazdym markecie kanadyjskim ma pelne polki jego produktow w polskich tez.Ja nie kupuje i doradzam nie kupowac.
    Odpowiedzi (3)
    Odpowiedz
      Thumb up 16 : 4 Thumb down
    ~Tylenatemat
    1d ago
    X
    • "mo detal ples" ROSHEN ?????????
      "mo detal ples" ROSHEN ?????????
      Odpowiedz
        Thumb up 4 : 0 Thumb down
      ~canac
      1d ago
      X
      • Zobacz na dzial europejski.
        Zobacz na dzial europejski.
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~Tylenatemat
        20h ago
        X
    • tylenatemat to pojeb katopisdzielski i tepak ktory ma problem z mysleniem
      tylenatemat to pojeb katopisdzielski i tepak ktory ma problem z mysleniem
      Odpowiedz
        Thumb up 2 : 6 Thumb down
      ~321
      1d ago
      X
  3. bokser powinien rozwarzyc wszystkie slowa ktore mowi dojsc do dialogu jak nie mial przykladu swojego ojca to niech nie mysli ze jest ojcem Polski debil
    bokser powinien rozwarzyc wszystkie slowa ktore mowi dojsc do dialogu jak nie mial przykladu swojego ojca to niech nie mysli ze jest ojcem Polski debil
    Odpowiedzi (8)
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 25 Thumb down
    ~kropka
    1d ago
    X
    • chcialbym cie prosic napisz te same slowa i oskazenia do prezydenta ,jestes bohater na tym portalu zrob to i pokaz swoja pogarde dla prezydenta ktory jako jedyny chyba od 45 roku jest Polakiem i wybrany przez 10 milionow Polakow a jezeli jestes naprawde taki zadziorny w slowach pokaz co potrafisz i zobaczymy nie tylko reakcje prezydenta ale i twoja
      chcialbym cie prosic napisz te same slowa i oskazenia do prezydenta ,jestes bohater na tym portalu zrob to i pokaz swoja pogarde dla prezydenta ktory jako jedyny chyba od 45 roku jest Polakiem i wybrany przez 10 milionow Polakow a jezeli jestes naprawde taki zadziorny w slowach pokaz co potrafisz i zobaczymy nie tylko reakcje prezydenta ale i twoja
      Odpowiedz
        Thumb up 7 : 3 Thumb down
      ~leszek
      1d ago
      X
      • patrioto jeszcze tu jestes Polakow jest wiecej niz 10 milionow a on jest tylko 1/3 prezydentem ile razy padly slowa obrazy ponizanie ludzi od boksera dudusia i malego ty sie zastanow co piszesz
        patrioto jeszcze tu jestes Polakow jest wiecej niz 10 milionow a on jest tylko 1/3 prezydentem ile razy padly slowa obrazy ponizanie ludzi od boksera dudusia i malego ty sie zastanow co piszesz
        Odpowiedz
          Thumb up 0 : 6 Thumb down
        ~now
        1d ago
        X
        • widac jakie masz wiadomosci na temat ,brawo ,Polakow jest wiecej niz 10 milionow tak piszesz to sie zastanow i sprawdz czy te 10 milionow nie wybralo wlasnie prezydenta a reszta polaczkow byla przeciwna lub nie glosowali,Polakiem mozna nazwac takiego rodaka co akceptuje wybor prezydenta wlasnie przez 10 milionow Polakow i nadal go popieraja a polaczkiem sa ci co nie akceptuja wyboru i caly czas jak nie oczerniaja ,oskazaja lub zlozecza pod adresem prezydenta wlasnie Polaka a nie obcej nacji od 45 roku pod ostatniego dude ,ty sie zapoznaj ,i zastanow sie dlaczego ty nalezysz do tej drugiej kategori rodakow ,ktorzy sa wspolczesna targowica ,jezeli wogole wiesz oczym pisze i dlatego polaczki tak jak wsciekle psy atakuja tych co stoja za prezydentem
          widac jakie masz wiadomosci na temat ,brawo ,Polakow jest wiecej niz 10 milionow tak piszesz to sie zastanow i sprawdz czy te 10 milionow nie wybralo wlasnie prezydenta a reszta polaczkow byla przeciwna lub nie glosowali,Polakiem mozna nazwac takiego rodaka co akceptuje wybor prezydenta wlasnie przez 10 milionow Polakow i nadal go popieraja a polaczkiem sa ci co nie akceptuja wyboru i caly czas jak nie oczerniaja ,oskazaja lub zlozecza pod adresem prezydenta wlasnie Polaka a nie obcej nacji od 45 roku pod ostatniego dude ,ty sie zapoznaj ,i zastanow sie dlaczego ty nalezysz do tej drugiej kategori rodakow ,ktorzy sa wspolczesna targowica ,jezeli wogole wiesz oczym pisze i dlatego polaczki tak jak wsciekle psy atakuja tych co stoja za prezydentem
          Odpowiedz
            Thumb up 3 : 1 Thumb down
          ~leszek
          18h ago
          X
    • Kropka debil do potegi .Tyle w temacie.
      Kropka debil do potegi .Tyle w temacie.
      Odpowiedz
        Thumb up 3 : 5 Thumb down
      ~...............
      1d ago
      X
      • coz latwo napisac debil do potegi entej nie majac wiedzy ilu nie polakow z przybranymi nazwiskami siedzi w rzadzie,debilem jestes ty ,niewiem czy wogole jestes polakiem ktory nie ma pojecia kto i kim jest w rzadzie a ja mam cala liste tych prawdziwych ,tylko nie moge tego tu wyjawic bo mozliwe ze moderator tego nie pusci a wiec debil do potegi entej powie ci jedno wracaj do szkoly i poducz sie histori naszego krju potem mozemy dyskutowac polaczku targowiczanie
        coz latwo napisac debil do potegi entej nie majac wiedzy ilu nie polakow z przybranymi nazwiskami siedzi w rzadzie,debilem jestes ty ,niewiem czy wogole jestes polakiem ktory nie ma pojecia kto i kim jest w rzadzie a ja mam cala liste tych prawdziwych ,tylko nie moge tego tu wyjawic bo mozliwe ze moderator tego nie pusci a wiec debil do potegi entej powie ci jedno wracaj do szkoly i poducz sie histori naszego krju potem mozemy dyskutowac polaczku targowiczanie
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~leszek
        18h ago
        X
    • Jaki bokser dla ciebie prostaku chamie bydlaku.Ty Pana Prezydenta nie jestes godzien nawet w dupe pocalowac.
      Jaki bokser dla ciebie prostaku chamie bydlaku.Ty Pana Prezydenta nie jestes godzien nawet w dupe pocalowac.
      Odpowiedz
        Thumb up 12 : 3 Thumb down
      ~Tylenatemat
      1d ago
      X
      • tylenatemat jedynym chamem,prostakiem,debilem ciagle obsranym po pachy to jestes ty.Kiedy Nawrocki odda mieszkanie Panu Jerzemu
        tylenatemat jedynym chamem,prostakiem,debilem ciagle obsranym po pachy to jestes ty.Kiedy Nawrocki odda mieszkanie Panu Jerzemu
        Odpowiedz
          Thumb up 2 : 7 Thumb down
        ~321
        1d ago
        X
        • 321mniej niz zero a pierd.l sie.Capie.
          321mniej niz zero a pierd.l sie.Capie.
          Odpowiedz
            Thumb up 3 : 2 Thumb down
          ~Tylenatemat
          20h ago
          X
  4. Swoje pojednanie wsadzcie sobie w dupe.Zebracy swiata zlodzieje .
    Swoje pojednanie wsadzcie sobie w dupe.Zebracy swiata zlodzieje .
    Odpowiedz
      Thumb up 26 : 3 Thumb down
    ~Wolyn
    1d ago
    X
  5. Teraz bedzie teatr dla plebsu , ci tak a ci tak a putin zaciera raczki .
    Teraz bedzie teatr dla plebsu , ci tak a ci tak a putin zaciera raczki .
    Odpowiedzi (2)
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 19 Thumb down
    ~teraja
    1d ago
    X
    • Co chcesz od Putina. Putin od dawna twierdzil ze Ukraina to kraj nazistowski co Polacy dopiero teraz przyjeli do wiadomosci.
      Co chcesz od Putina. Putin od dawna twierdzil ze Ukraina to kraj nazistowski co Polacy dopiero teraz przyjeli do wiadomosci.
      Odpowiedz
        Thumb up 16 : 2 Thumb down
      ~cdn
      1d ago
      X
      • cdn, better late than never ?
        cdn, better late than never ?
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~canac
        1d ago
        X
  6. Taki sam albo gorszy od Ziełenskiego. Obaj tej samej nacji.
    Taki sam albo gorszy od Ziełenskiego. Obaj tej samej nacji.
    Odpowiedz
      Thumb up 24 : 3 Thumb down
    ~Baca
    1d ago
    X
  7. apelowac to mozesz do swego sumienia banderowski hamie
    apelowac to mozesz do swego sumienia banderowski hamie
    Odpowiedz
      Thumb up 22 : 6 Thumb down
    ~nie zapomnimy Wolyni...
    1d ago
    X
  1. Coz, Poliniacy wola Tfuska folksdojcza czy Kaczynskiego co oddal Polske amerykansko-usraelskiej mafii niz Grzegorza Brauna - prawdziwego patriote!
    Coz, Poliniacy wola Tfuska folksdojcza czy Kaczynskiego co oddal Polske amerykansko-usraelskiej mafii niz Grzegorza Brauna - prawdziwego patriote!
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 4 Thumb down
    ~Anna
    23h ago
    X
  2. Ten to dopiero oszust.A jakie lody robi na wojnie .Jego firma ROSHEN.To chyba znacie bo w kazdym markecie kanadyjskim ma pelne polki jego produktow w polskich tez.Ja nie kupuje i doradzam nie kupowac.
    Ten to dopiero oszust.A jakie lody robi na wojnie .Jego firma ROSHEN.To chyba znacie bo w kazdym markecie kanadyjskim ma pelne polki jego produktow w polskich tez.Ja nie kupuje i doradzam nie kupowac.
    Odpowiedzi (3)
    Odpowiedz
      Thumb up 16 : 4 Thumb down
    ~Tylenatemat
    1d ago
    X
    • "mo detal ples" ROSHEN ?????????
      "mo detal ples" ROSHEN ?????????
      Odpowiedz
        Thumb up 4 : 0 Thumb down
      ~canac
      1d ago
      X
      • Zobacz na dzial europejski.
        Zobacz na dzial europejski.
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~Tylenatemat
        20h ago
        X
    • tylenatemat to pojeb katopisdzielski i tepak ktory ma problem z mysleniem
      tylenatemat to pojeb katopisdzielski i tepak ktory ma problem z mysleniem
      Odpowiedz
        Thumb up 2 : 6 Thumb down
      ~321
      1d ago
      X
  3. bokser powinien rozwarzyc wszystkie slowa ktore mowi dojsc do dialogu jak nie mial przykladu swojego ojca to niech nie mysli ze jest ojcem Polski debil
    bokser powinien rozwarzyc wszystkie slowa ktore mowi dojsc do dialogu jak nie mial przykladu swojego ojca to niech nie mysli ze jest ojcem Polski debil
    Odpowiedzi (8)
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 25 Thumb down
    ~kropka
    1d ago
    X
    • chcialbym cie prosic napisz te same slowa i oskazenia do prezydenta ,jestes bohater na tym portalu zrob to i pokaz swoja pogarde dla prezydenta ktory jako jedyny chyba od 45 roku jest Polakiem i wybrany przez 10 milionow Polakow a jezeli jestes naprawde taki zadziorny w slowach pokaz co potrafisz i zobaczymy nie tylko reakcje prezydenta ale i twoja
      chcialbym cie prosic napisz te same slowa i oskazenia do prezydenta ,jestes bohater na tym portalu zrob to i pokaz swoja pogarde dla prezydenta ktory jako jedyny chyba od 45 roku jest Polakiem i wybrany przez 10 milionow Polakow a jezeli jestes naprawde taki zadziorny w slowach pokaz co potrafisz i zobaczymy nie tylko reakcje prezydenta ale i twoja
      Odpowiedz
        Thumb up 7 : 3 Thumb down
      ~leszek
      1d ago
      X
      • patrioto jeszcze tu jestes Polakow jest wiecej niz 10 milionow a on jest tylko 1/3 prezydentem ile razy padly slowa obrazy ponizanie ludzi od boksera dudusia i malego ty sie zastanow co piszesz
        patrioto jeszcze tu jestes Polakow jest wiecej niz 10 milionow a on jest tylko 1/3 prezydentem ile razy padly slowa obrazy ponizanie ludzi od boksera dudusia i malego ty sie zastanow co piszesz
        Odpowiedz
          Thumb up 0 : 6 Thumb down
        ~now
        1d ago
        X
        • widac jakie masz wiadomosci na temat ,brawo ,Polakow jest wiecej niz 10 milionow tak piszesz to sie zastanow i sprawdz czy te 10 milionow nie wybralo wlasnie prezydenta a reszta polaczkow byla przeciwna lub nie glosowali,Polakiem mozna nazwac takiego rodaka co akceptuje wybor prezydenta wlasnie przez 10 milionow Polakow i nadal go popieraja a polaczkiem sa ci co nie akceptuja wyboru i caly czas jak nie oczerniaja ,oskazaja lub zlozecza pod adresem prezydenta wlasnie Polaka a nie obcej nacji od 45 roku pod ostatniego dude ,ty sie zapoznaj ,i zastanow sie dlaczego ty nalezysz do tej drugiej kategori rodakow ,ktorzy sa wspolczesna targowica ,jezeli wogole wiesz oczym pisze i dlatego polaczki tak jak wsciekle psy atakuja tych co stoja za prezydentem
          widac jakie masz wiadomosci na temat ,brawo ,Polakow jest wiecej niz 10 milionow tak piszesz to sie zastanow i sprawdz czy te 10 milionow nie wybralo wlasnie prezydenta a reszta polaczkow byla przeciwna lub nie glosowali,Polakiem mozna nazwac takiego rodaka co akceptuje wybor prezydenta wlasnie przez 10 milionow Polakow i nadal go popieraja a polaczkiem sa ci co nie akceptuja wyboru i caly czas jak nie oczerniaja ,oskazaja lub zlozecza pod adresem prezydenta wlasnie Polaka a nie obcej nacji od 45 roku pod ostatniego dude ,ty sie zapoznaj ,i zastanow sie dlaczego ty nalezysz do tej drugiej kategori rodakow ,ktorzy sa wspolczesna targowica ,jezeli wogole wiesz oczym pisze i dlatego polaczki tak jak wsciekle psy atakuja tych co stoja za prezydentem
          Odpowiedz
            Thumb up 3 : 1 Thumb down
          ~leszek
          18h ago
          X
    • Kropka debil do potegi .Tyle w temacie.
      Kropka debil do potegi .Tyle w temacie.
      Odpowiedz
        Thumb up 3 : 5 Thumb down
      ~...............
      1d ago
      X
      • coz latwo napisac debil do potegi entej nie majac wiedzy ilu nie polakow z przybranymi nazwiskami siedzi w rzadzie,debilem jestes ty ,niewiem czy wogole jestes polakiem ktory nie ma pojecia kto i kim jest w rzadzie a ja mam cala liste tych prawdziwych ,tylko nie moge tego tu wyjawic bo mozliwe ze moderator tego nie pusci a wiec debil do potegi entej powie ci jedno wracaj do szkoly i poducz sie histori naszego krju potem mozemy dyskutowac polaczku targowiczanie
        coz latwo napisac debil do potegi entej nie majac wiedzy ilu nie polakow z przybranymi nazwiskami siedzi w rzadzie,debilem jestes ty ,niewiem czy wogole jestes polakiem ktory nie ma pojecia kto i kim jest w rzadzie a ja mam cala liste tych prawdziwych ,tylko nie moge tego tu wyjawic bo mozliwe ze moderator tego nie pusci a wiec debil do potegi entej powie ci jedno wracaj do szkoly i poducz sie histori naszego krju potem mozemy dyskutowac polaczku targowiczanie
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~leszek
        18h ago
        X
    • Jaki bokser dla ciebie prostaku chamie bydlaku.Ty Pana Prezydenta nie jestes godzien nawet w dupe pocalowac.
      Jaki bokser dla ciebie prostaku chamie bydlaku.Ty Pana Prezydenta nie jestes godzien nawet w dupe pocalowac.
      Odpowiedz
        Thumb up 12 : 3 Thumb down
      ~Tylenatemat
      1d ago
      X
      • tylenatemat jedynym chamem,prostakiem,debilem ciagle obsranym po pachy to jestes ty.Kiedy Nawrocki odda mieszkanie Panu Jerzemu
        tylenatemat jedynym chamem,prostakiem,debilem ciagle obsranym po pachy to jestes ty.Kiedy Nawrocki odda mieszkanie Panu Jerzemu
        Odpowiedz
          Thumb up 2 : 7 Thumb down
        ~321
        1d ago
        X
        • 321mniej niz zero a pierd.l sie.Capie.
          321mniej niz zero a pierd.l sie.Capie.
          Odpowiedz
            Thumb up 3 : 2 Thumb down
          ~Tylenatemat
          20h ago
          X
  4. Swoje pojednanie wsadzcie sobie w dupe.Zebracy swiata zlodzieje .
    Swoje pojednanie wsadzcie sobie w dupe.Zebracy swiata zlodzieje .
    Odpowiedz
      Thumb up 26 : 3 Thumb down
    ~Wolyn
    1d ago
    X
  5. Teraz bedzie teatr dla plebsu , ci tak a ci tak a putin zaciera raczki .
    Teraz bedzie teatr dla plebsu , ci tak a ci tak a putin zaciera raczki .
    Odpowiedzi (2)
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 19 Thumb down
    ~teraja
    1d ago
    X
    • Co chcesz od Putina. Putin od dawna twierdzil ze Ukraina to kraj nazistowski co Polacy dopiero teraz przyjeli do wiadomosci.
      Co chcesz od Putina. Putin od dawna twierdzil ze Ukraina to kraj nazistowski co Polacy dopiero teraz przyjeli do wiadomosci.
      Odpowiedz
        Thumb up 16 : 2 Thumb down
      ~cdn
      1d ago
      X
      • cdn, better late than never ?
        cdn, better late than never ?
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~canac
        1d ago
        X
  6. Taki sam albo gorszy od Ziełenskiego. Obaj tej samej nacji.
    Taki sam albo gorszy od Ziełenskiego. Obaj tej samej nacji.
    Odpowiedz
      Thumb up 24 : 3 Thumb down
    ~Baca
    1d ago
    X
  7. apelowac to mozesz do swego sumienia banderowski hamie
    apelowac to mozesz do swego sumienia banderowski hamie
    Odpowiedz
      Thumb up 22 : 6 Thumb down
    ~nie zapomnimy Wolyni...
    1d ago
    X
  1. Swoje pojednanie wsadzcie sobie w dupe.Zebracy swiata zlodzieje .
    Swoje pojednanie wsadzcie sobie w dupe.Zebracy swiata zlodzieje .
    Odpowiedz
      Thumb up 26 : 3 Thumb down
    ~Wolyn
    1d ago
    X
  2. Taki sam albo gorszy od Ziełenskiego. Obaj tej samej nacji.
    Taki sam albo gorszy od Ziełenskiego. Obaj tej samej nacji.
    Odpowiedz
      Thumb up 24 : 3 Thumb down
    ~Baca
    1d ago
    X
  3. apelowac to mozesz do swego sumienia banderowski hamie
    apelowac to mozesz do swego sumienia banderowski hamie
    Odpowiedz
      Thumb up 22 : 6 Thumb down
    ~nie zapomnimy Wolyni...
    1d ago
    X
  4. Ten to dopiero oszust.A jakie lody robi na wojnie .Jego firma ROSHEN.To chyba znacie bo w kazdym markecie kanadyjskim ma pelne polki jego produktow w polskich tez.Ja nie kupuje i doradzam nie kupowac.
    Ten to dopiero oszust.A jakie lody robi na wojnie .Jego firma ROSHEN.To chyba znacie bo w kazdym markecie kanadyjskim ma pelne polki jego produktow w polskich tez.Ja nie kupuje i doradzam nie kupowac.
    Odpowiedzi (3)
    Odpowiedz
      Thumb up 16 : 4 Thumb down
    ~Tylenatemat
    1d ago
    X
    • "mo detal ples" ROSHEN ?????????
      "mo detal ples" ROSHEN ?????????
      Odpowiedz
        Thumb up 4 : 0 Thumb down
      ~canac
      1d ago
      X
      • Zobacz na dzial europejski.
        Zobacz na dzial europejski.
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~Tylenatemat
        20h ago
        X
    • tylenatemat to pojeb katopisdzielski i tepak ktory ma problem z mysleniem
      tylenatemat to pojeb katopisdzielski i tepak ktory ma problem z mysleniem
      Odpowiedz
        Thumb up 2 : 6 Thumb down
      ~321
      1d ago
      X
  5. Teraz bedzie teatr dla plebsu , ci tak a ci tak a putin zaciera raczki .
    Teraz bedzie teatr dla plebsu , ci tak a ci tak a putin zaciera raczki .
    Odpowiedzi (2)
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 19 Thumb down
    ~teraja
    1d ago
    X
    • Co chcesz od Putina. Putin od dawna twierdzil ze Ukraina to kraj nazistowski co Polacy dopiero teraz przyjeli do wiadomosci.
      Co chcesz od Putina. Putin od dawna twierdzil ze Ukraina to kraj nazistowski co Polacy dopiero teraz przyjeli do wiadomosci.
      Odpowiedz
        Thumb up 16 : 2 Thumb down
      ~cdn
      1d ago
      X
      • cdn, better late than never ?
        cdn, better late than never ?
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~canac
        1d ago
        X
  6. Coz, Poliniacy wola Tfuska folksdojcza czy Kaczynskiego co oddal Polske amerykansko-usraelskiej mafii niz Grzegorza Brauna - prawdziwego patriote!
    Coz, Poliniacy wola Tfuska folksdojcza czy Kaczynskiego co oddal Polske amerykansko-usraelskiej mafii niz Grzegorza Brauna - prawdziwego patriote!
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 4 Thumb down
    ~Anna
    23h ago
    X
  7. bokser powinien rozwarzyc wszystkie slowa ktore mowi dojsc do dialogu jak nie mial przykladu swojego ojca to niech nie mysli ze jest ojcem Polski debil
    bokser powinien rozwarzyc wszystkie slowa ktore mowi dojsc do dialogu jak nie mial przykladu swojego ojca to niech nie mysli ze jest ojcem Polski debil
    Odpowiedzi (8)
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 25 Thumb down
    ~kropka
    1d ago
    X
    • Jaki bokser dla ciebie prostaku chamie bydlaku.Ty Pana Prezydenta nie jestes godzien nawet w dupe pocalowac.
      Jaki bokser dla ciebie prostaku chamie bydlaku.Ty Pana Prezydenta nie jestes godzien nawet w dupe pocalowac.
      Odpowiedz
        Thumb up 12 : 3 Thumb down
      ~Tylenatemat
      1d ago
      X
      • tylenatemat jedynym chamem,prostakiem,debilem ciagle obsranym po pachy to jestes ty.Kiedy Nawrocki odda mieszkanie Panu Jerzemu
        tylenatemat jedynym chamem,prostakiem,debilem ciagle obsranym po pachy to jestes ty.Kiedy Nawrocki odda mieszkanie Panu Jerzemu
        Odpowiedz
          Thumb up 2 : 7 Thumb down
        ~321
        1d ago
        X
        • 321mniej niz zero a pierd.l sie.Capie.
          321mniej niz zero a pierd.l sie.Capie.
          Odpowiedz
            Thumb up 3 : 2 Thumb down
          ~Tylenatemat
          20h ago
          X
    • chcialbym cie prosic napisz te same slowa i oskazenia do prezydenta ,jestes bohater na tym portalu zrob to i pokaz swoja pogarde dla prezydenta ktory jako jedyny chyba od 45 roku jest Polakiem i wybrany przez 10 milionow Polakow a jezeli jestes naprawde taki zadziorny w slowach pokaz co potrafisz i zobaczymy nie tylko reakcje prezydenta ale i twoja
      chcialbym cie prosic napisz te same slowa i oskazenia do prezydenta ,jestes bohater na tym portalu zrob to i pokaz swoja pogarde dla prezydenta ktory jako jedyny chyba od 45 roku jest Polakiem i wybrany przez 10 milionow Polakow a jezeli jestes naprawde taki zadziorny w slowach pokaz co potrafisz i zobaczymy nie tylko reakcje prezydenta ale i twoja
      Odpowiedz
        Thumb up 7 : 3 Thumb down
      ~leszek
      1d ago
      X
      • patrioto jeszcze tu jestes Polakow jest wiecej niz 10 milionow a on jest tylko 1/3 prezydentem ile razy padly slowa obrazy ponizanie ludzi od boksera dudusia i malego ty sie zastanow co piszesz
        patrioto jeszcze tu jestes Polakow jest wiecej niz 10 milionow a on jest tylko 1/3 prezydentem ile razy padly slowa obrazy ponizanie ludzi od boksera dudusia i malego ty sie zastanow co piszesz
        Odpowiedz
          Thumb up 0 : 6 Thumb down
        ~now
        1d ago
        X
        • widac jakie masz wiadomosci na temat ,brawo ,Polakow jest wiecej niz 10 milionow tak piszesz to sie zastanow i sprawdz czy te 10 milionow nie wybralo wlasnie prezydenta a reszta polaczkow byla przeciwna lub nie glosowali,Polakiem mozna nazwac takiego rodaka co akceptuje wybor prezydenta wlasnie przez 10 milionow Polakow i nadal go popieraja a polaczkiem sa ci co nie akceptuja wyboru i caly czas jak nie oczerniaja ,oskazaja lub zlozecza pod adresem prezydenta wlasnie Polaka a nie obcej nacji od 45 roku pod ostatniego dude ,ty sie zapoznaj ,i zastanow sie dlaczego ty nalezysz do tej drugiej kategori rodakow ,ktorzy sa wspolczesna targowica ,jezeli wogole wiesz oczym pisze i dlatego polaczki tak jak wsciekle psy atakuja tych co stoja za prezydentem
          widac jakie masz wiadomosci na temat ,brawo ,Polakow jest wiecej niz 10 milionow tak piszesz to sie zastanow i sprawdz czy te 10 milionow nie wybralo wlasnie prezydenta a reszta polaczkow byla przeciwna lub nie glosowali,Polakiem mozna nazwac takiego rodaka co akceptuje wybor prezydenta wlasnie przez 10 milionow Polakow i nadal go popieraja a polaczkiem sa ci co nie akceptuja wyboru i caly czas jak nie oczerniaja ,oskazaja lub zlozecza pod adresem prezydenta wlasnie Polaka a nie obcej nacji od 45 roku pod ostatniego dude ,ty sie zapoznaj ,i zastanow sie dlaczego ty nalezysz do tej drugiej kategori rodakow ,ktorzy sa wspolczesna targowica ,jezeli wogole wiesz oczym pisze i dlatego polaczki tak jak wsciekle psy atakuja tych co stoja za prezydentem
          Odpowiedz
            Thumb up 3 : 1 Thumb down
          ~leszek
          18h ago
          X
    • Kropka debil do potegi .Tyle w temacie.
      Kropka debil do potegi .Tyle w temacie.
      Odpowiedz
        Thumb up 3 : 5 Thumb down
      ~...............
      1d ago
      X
      • coz latwo napisac debil do potegi entej nie majac wiedzy ilu nie polakow z przybranymi nazwiskami siedzi w rzadzie,debilem jestes ty ,niewiem czy wogole jestes polakiem ktory nie ma pojecia kto i kim jest w rzadzie a ja mam cala liste tych prawdziwych ,tylko nie moge tego tu wyjawic bo mozliwe ze moderator tego nie pusci a wiec debil do potegi entej powie ci jedno wracaj do szkoly i poducz sie histori naszego krju potem mozemy dyskutowac polaczku targowiczanie
        coz latwo napisac debil do potegi entej nie majac wiedzy ilu nie polakow z przybranymi nazwiskami siedzi w rzadzie,debilem jestes ty ,niewiem czy wogole jestes polakiem ktory nie ma pojecia kto i kim jest w rzadzie a ja mam cala liste tych prawdziwych ,tylko nie moge tego tu wyjawic bo mozliwe ze moderator tego nie pusci a wiec debil do potegi entej powie ci jedno wracaj do szkoly i poducz sie histori naszego krju potem mozemy dyskutowac polaczku targowiczanie
        Odpowiedz
          Thumb up 3 : 1 Thumb down
        ~leszek
        18h ago
        X

Najczęściej czytane
  • Ontario wprowadza obowiązkowe zmiany w szkołach od września. Nowe zasady dotyczą ocen, frekwencji i nauki cyfrowej
  • Ukraińcy w Polsce mówią o poczuciu niepewności
  • Płace rosną wolniej, zatrudnienie nadal spada
  • Były prezydent apeluje o pojednanie z Polską
  • Morderca z Montrealu: Mężczyźni to grupa uciskana
  • Pomylił pedał hamulca z pedałem gazu i zginęło półtoraroczne dziecko. Teraz przyznał sie do winy
  • Policjant, napastnik i przypadkowy przechodzień zginęli podczas strzelaniny w hotelu Hilton w Montrealu
  • Kiedy przejść z RRSP do RRIF i jak nie zapłacić niepotrzebnych podatków?
  • Konflikt ludzi Kierwińskiego i Trzaskowskiego
  • Toronto (GTA)
  • Hamilton (ON)

Bejsment.com – wiadomości dla Polaków w Kanadzie

  • Historia Kanady
  • Kanada
  • Lokalnie
  • Polacy w Ontario
  • Rynek
  • Historia Kanady
  • Kanada
  • Lokalnie
  • Polacy w Ontario
  • Rynek
  • Historia Kanady
  • Kanada
  • Lokalnie
  • Polacy w Ontario
  • Rynek
  • Historia Kanady
  • Kanada
  • Lokalnie
  • Polacy w Ontario
  • Rynek
  • About
  • Advertise
  • Terms
  • Reklama
  • Simple Promotion
  • About
  • Advertise
  • Terms
  • Reklama
  • Simple Promotion
  • About
  • Advertise
  • Terms
  • Reklama
  • Simple Promotion
  • About
  • Advertise
  • Terms
  • Reklama
  • Simple Promotion
Bejsment.com is a news website of Polish newspaper Wiadomości published in Toronto, Mississauga and area in Ontario - Canada.
polishnewspaper.ca is a website for advertisers of Wiadomości - Polish newspaper published in Toronto, Mississauga and area in Ontario - Canada.
Bejsment.com - portal dla Polaków w Kanadzie.
polishnewspaper.ca - to strona internetowa "Wiadomości" - gazeta w języku polskim wydawana Kanadzie w Toronto, Mississauga i okolicach.
Powered by Software4publishers.com
Please write the reason why you are reporting this page:
Send
Sending...
Please register on Clascal system to message this user
Reset password Return registration form
Back to Login form
Polub Bejsment na Facebooku