❌
Improvements
Thank you for your feedback!
Error! Please contact site administrator!
Send
Sending...
×
  • Toronto (GTA)
  • Hamilton (ON)
Słuchaj Radia 7
Słuchaj Radia 7
Imprezy
Imprezy
Firmy
Firmy
Ogłoszenia
Ogłoszenia
  • Słuchaj Radia 7
    Słuchaj Radia 7
  • Imprezy
    Imprezy
  • Firmy
    Firmy
  • Ogłoszenia
    Ogłoszenia
  • Polska
  • June 06, 2026 , 02:00pm

Marta Nawrocka zauroczyła młodych i wieś

Marta Nawrocka zauroczyła młodych i wieś

Blisko połowa Polaków pozytywnie ocenia działalność pierwszej damy Marty Nawrockiej – wynika z najnowszego sondażu SW Research przeprowadzonego dla „Wprost”. Największe poparcie zdobywa ona wśród młodych ludzi oraz mieszkańców wsi, choć wciąż ponad jedna czwarta badanych nie ma wyrobionego zdania na temat jej aktywności.

Z badania wynika, że 48 proc. respondentów dobrze ocenia sposób pełnienia przez Martę Nawrocką funkcji pierwszej damy. Wśród nich 18,7 proc. wskazało odpowiedź „zdecydowanie dobrze”, a 29,2 proc. „raczej dobrze”. Krytyczne opinie wyraziło 25,6 proc. ankietowanych, natomiast 26,5 proc. odpowiedziało „trudno powiedzieć”.

Oceny pierwszej damy są niemal identyczne wśród kobiet i mężczyzn. W obu grupach pozytywne opinie wyraża około 48 proc. respondentów, a negatywne niespełna 26 proc.

Największe poparcie Marta Nawrocka uzyskała wśród osób do 24. roku życia. W tej grupie jej działalność pozytywnie ocenia 57,9 proc. badanych. Najsłabsze notowania odnotowano natomiast wśród osób powyżej 50. roku życia, choć również tam liczba ocen pozytywnych przewyższa negatywne.

Wyraźne różnice widać także ze względu na miejsce zamieszkania. Na wsiach pierwszą damę dobrze ocenia 55,7 proc. respondentów. W większych miastach odsetek ten jest niższy i wynosi około 40 proc.

Pierwszy rok aktywności Marty Nawrockiej upłynął głównie pod znakiem spotkań społecznych, edukacyjnych i reprezentowania Polski u boku prezydenta Karola Nawrockiego. Szczególnie widoczna była jej aktywność związana ze sportem, w tym wsparcie dla kobiecej piłki nożnej i promocji organizacji kobiecego Euro w Polsce.

Pierwsza dama uczestniczyła również w międzynarodowym szczycie pierwszych dam w Białym Domu oraz zaangażowała się w kampanię przeciwko hejtowi w internecie. Zainicjowany przez nią projekt „Hejt? Nie, dziękuję!” był odpowiedzią na falę internetowych ataków wymierzonych w córkę pary prezydenckiej po wyborach.

Sondaż przeprowadzono w dniach 2–3 czerwca 2026 roku na reprezentatywnej grupie 837 dorosłych Polaków.

Komentarze (13)

  • Najwięcej plusów
  • Najnowsze
  • Najbardziej komentowane
  • Ostatnio aktywne
  1. Słabiutki wynik dla First Lady, chociaż jak na dziewke z blokowiska co z kibolami bzykała się po piwnicach wynik nawet niezły. Dużo lepszy niż Melanii call- girl Epstaina
    Słabiutki wynik dla First Lady, chociaż jak na dziewke z blokowiska co z kibolami bzykała się po piwnicach wynik nawet niezły. Dużo lepszy niż Melanii call- girl Epstaina
    Odpowiedzi (1)
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 2 Thumb down
    ~Polska_kanapa
    20d ago
    X
    • Idiot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Idiot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Odpowiedz
        Thumb up 1 : 1 Thumb down
      ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      20d ago
      X
  2. Zauroczyla wies to napewno .
    Zauroczyla wies to napewno .
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 4 Thumb down
    ~teraja
    21d ago
    X
  3. Ciekawe kiedy oddadza mieszkanie Panu Jerzemu zlodzieje
    Ciekawe kiedy oddadza mieszkanie Panu Jerzemu zlodzieje
    Odpowiedz
      Thumb up 3 : 1 Thumb down
    ~Mojzesz
    20d ago
    X
  4. Patrząc na zdjęcie u góry uważam że nie przystoi żonie prezydenta paradować w porach bo wygląda jak baba-chłop. Wstyd że nie ma kasy na przyzwoitą sukienke.
    Patrząc na zdjęcie u góry uważam że nie przystoi żonie prezydenta paradować w porach bo wygląda jak baba-chłop. Wstyd że nie ma kasy na przyzwoitą sukienke.
    Odpowiedzi (3)
    Odpowiedz
      Thumb up 3 : 6 Thumb down
    ~Baca
    21d ago
    X
    • zjebie Meloni premier Wloch chodzi tylko w spodniach a i zona Macrona ma rurki i kolorowe skarpetki tylko takie kaszaloty jak ''szogunowa '' tw litwina komorowska musiala w kieckach chodzic bo bebech nmiala jak beczke
      zjebie Meloni premier Wloch chodzi tylko w spodniach a i zona Macrona ma rurki i kolorowe skarpetki tylko takie kaszaloty jak ''szogunowa '' tw litwina komorowska musiala w kieckach chodzic bo bebech nmiala jak beczke
      Odpowiedz
        Thumb up 3 : 2 Thumb down
      ~ronaldo
      20d ago
      X
      • Wlosi to dupki I chikeny skorumpowana!!
        Wlosi to dupki I chikeny skorumpowana!!
        Odpowiedz
          Thumb up 0 : 1 Thumb down
        ~Jhon
        20d ago
        X
    • Tylko pojeb katopisdzielski baca moze wypisywac takie idiotyzmy
      Tylko pojeb katopisdzielski baca moze wypisywac takie idiotyzmy
      Odpowiedz
        Thumb up 0 : 0 Thumb down
      ~321
      19d ago
      X
  5. oni obydwoje i pisiory tylko zdobywaja glosy na wsi od starszych ludzi niech nie pieprza ze mlodych zauroczyla na wsi ich nie ma
    oni obydwoje i pisiory tylko zdobywaja glosy na wsi od starszych ludzi niech nie pieprza ze mlodych zauroczyla na wsi ich nie ma
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 2 Thumb down
    ~piekna
    20d ago
    X
  6. czy wiecie ze w Wilanowie jest najwiecej ''nibieskich kart'' to znaczy ze malzonki Elyt z Warsiawki chodza w duzych cimnych okularach jak dostana ''becki'' potem przeprosiny i now atorebka z rotmansa jprd ale elyty
    czy wiecie ze w Wilanowie jest najwiecej ''nibieskich kart'' to znaczy ze malzonki Elyt z Warsiawki chodza w duzych cimnych okularach jak dostana ''becki'' potem przeprosiny i now atorebka z rotmansa jprd ale elyty
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 0 Thumb down
    ~ronaldo
    20d ago
    X
  7. dobrze ze jeszcze na wsi sa ludzie starsi im moznz ciemnote w klepac
    dobrze ze jeszcze na wsi sa ludzie starsi im moznz ciemnote w klepac
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 0 Thumb down
    ~mania
    19d ago
    X
  8. Wreszcie ladna first lady....tylko trzeba bylo czekac...
    Wreszcie ladna first lady....tylko trzeba bylo czekac...
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 2 Thumb down
    ~Marek Trucker
    20d ago
    X
  9. Ja tam ich do szczescia nie potrzebuje .mieszkam na wsi .
    Ja tam ich do szczescia nie potrzebuje .mieszkam na wsi .
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 1 Thumb down
    ~Canadol
    20d ago
    X
  1. dobrze ze jeszcze na wsi sa ludzie starsi im moznz ciemnote w klepac
    dobrze ze jeszcze na wsi sa ludzie starsi im moznz ciemnote w klepac
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 0 Thumb down
    ~mania
    19d ago
    X
  2. Ciekawe kiedy oddadza mieszkanie Panu Jerzemu zlodzieje
    Ciekawe kiedy oddadza mieszkanie Panu Jerzemu zlodzieje
    Odpowiedz
      Thumb up 3 : 1 Thumb down
    ~Mojzesz
    20d ago
    X
  3. Wreszcie ladna first lady....tylko trzeba bylo czekac...
    Wreszcie ladna first lady....tylko trzeba bylo czekac...
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 2 Thumb down
    ~Marek Trucker
    20d ago
    X
  4. Słabiutki wynik dla First Lady, chociaż jak na dziewke z blokowiska co z kibolami bzykała się po piwnicach wynik nawet niezły. Dużo lepszy niż Melanii call- girl Epstaina
    Słabiutki wynik dla First Lady, chociaż jak na dziewke z blokowiska co z kibolami bzykała się po piwnicach wynik nawet niezły. Dużo lepszy niż Melanii call- girl Epstaina
    Odpowiedzi (1)
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 2 Thumb down
    ~Polska_kanapa
    20d ago
    X
    • Idiot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Idiot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Odpowiedz
        Thumb up 1 : 1 Thumb down
      ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      20d ago
      X
  5. oni obydwoje i pisiory tylko zdobywaja glosy na wsi od starszych ludzi niech nie pieprza ze mlodych zauroczyla na wsi ich nie ma
    oni obydwoje i pisiory tylko zdobywaja glosy na wsi od starszych ludzi niech nie pieprza ze mlodych zauroczyla na wsi ich nie ma
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 2 Thumb down
    ~piekna
    20d ago
    X
  6. czy wiecie ze w Wilanowie jest najwiecej ''nibieskich kart'' to znaczy ze malzonki Elyt z Warsiawki chodza w duzych cimnych okularach jak dostana ''becki'' potem przeprosiny i now atorebka z rotmansa jprd ale elyty
    czy wiecie ze w Wilanowie jest najwiecej ''nibieskich kart'' to znaczy ze malzonki Elyt z Warsiawki chodza w duzych cimnych okularach jak dostana ''becki'' potem przeprosiny i now atorebka z rotmansa jprd ale elyty
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 0 Thumb down
    ~ronaldo
    20d ago
    X
  7. Ja tam ich do szczescia nie potrzebuje .mieszkam na wsi .
    Ja tam ich do szczescia nie potrzebuje .mieszkam na wsi .
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 1 Thumb down
    ~Canadol
    20d ago
    X
  8. Zauroczyla wies to napewno .
    Zauroczyla wies to napewno .
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 4 Thumb down
    ~teraja
    21d ago
    X
  9. Patrząc na zdjęcie u góry uważam że nie przystoi żonie prezydenta paradować w porach bo wygląda jak baba-chłop. Wstyd że nie ma kasy na przyzwoitą sukienke.
    Patrząc na zdjęcie u góry uważam że nie przystoi żonie prezydenta paradować w porach bo wygląda jak baba-chłop. Wstyd że nie ma kasy na przyzwoitą sukienke.
    Odpowiedzi (3)
    Odpowiedz
      Thumb up 3 : 6 Thumb down
    ~Baca
    21d ago
    X
    • Tylko pojeb katopisdzielski baca moze wypisywac takie idiotyzmy
      Tylko pojeb katopisdzielski baca moze wypisywac takie idiotyzmy
      Odpowiedz
        Thumb up 0 : 0 Thumb down
      ~321
      19d ago
      X
    • zjebie Meloni premier Wloch chodzi tylko w spodniach a i zona Macrona ma rurki i kolorowe skarpetki tylko takie kaszaloty jak ''szogunowa '' tw litwina komorowska musiala w kieckach chodzic bo bebech nmiala jak beczke
      zjebie Meloni premier Wloch chodzi tylko w spodniach a i zona Macrona ma rurki i kolorowe skarpetki tylko takie kaszaloty jak ''szogunowa '' tw litwina komorowska musiala w kieckach chodzic bo bebech nmiala jak beczke
      Odpowiedz
        Thumb up 3 : 2 Thumb down
      ~ronaldo
      20d ago
      X
      • Wlosi to dupki I chikeny skorumpowana!!
        Wlosi to dupki I chikeny skorumpowana!!
        Odpowiedz
          Thumb up 0 : 1 Thumb down
        ~Jhon
        20d ago
        X
  1. dobrze ze jeszcze na wsi sa ludzie starsi im moznz ciemnote w klepac
    dobrze ze jeszcze na wsi sa ludzie starsi im moznz ciemnote w klepac
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 0 Thumb down
    ~mania
    19d ago
    X
  2. Ciekawe kiedy oddadza mieszkanie Panu Jerzemu zlodzieje
    Ciekawe kiedy oddadza mieszkanie Panu Jerzemu zlodzieje
    Odpowiedz
      Thumb up 3 : 1 Thumb down
    ~Mojzesz
    20d ago
    X
  3. Wreszcie ladna first lady....tylko trzeba bylo czekac...
    Wreszcie ladna first lady....tylko trzeba bylo czekac...
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 2 Thumb down
    ~Marek Trucker
    20d ago
    X
  4. Słabiutki wynik dla First Lady, chociaż jak na dziewke z blokowiska co z kibolami bzykała się po piwnicach wynik nawet niezły. Dużo lepszy niż Melanii call- girl Epstaina
    Słabiutki wynik dla First Lady, chociaż jak na dziewke z blokowiska co z kibolami bzykała się po piwnicach wynik nawet niezły. Dużo lepszy niż Melanii call- girl Epstaina
    Odpowiedzi (1)
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 2 Thumb down
    ~Polska_kanapa
    20d ago
    X
    • Idiot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Idiot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Odpowiedz
        Thumb up 1 : 1 Thumb down
      ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      20d ago
      X
  5. oni obydwoje i pisiory tylko zdobywaja glosy na wsi od starszych ludzi niech nie pieprza ze mlodych zauroczyla na wsi ich nie ma
    oni obydwoje i pisiory tylko zdobywaja glosy na wsi od starszych ludzi niech nie pieprza ze mlodych zauroczyla na wsi ich nie ma
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 2 Thumb down
    ~piekna
    20d ago
    X
  6. czy wiecie ze w Wilanowie jest najwiecej ''nibieskich kart'' to znaczy ze malzonki Elyt z Warsiawki chodza w duzych cimnych okularach jak dostana ''becki'' potem przeprosiny i now atorebka z rotmansa jprd ale elyty
    czy wiecie ze w Wilanowie jest najwiecej ''nibieskich kart'' to znaczy ze malzonki Elyt z Warsiawki chodza w duzych cimnych okularach jak dostana ''becki'' potem przeprosiny i now atorebka z rotmansa jprd ale elyty
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 0 Thumb down
    ~ronaldo
    20d ago
    X
  7. Ja tam ich do szczescia nie potrzebuje .mieszkam na wsi .
    Ja tam ich do szczescia nie potrzebuje .mieszkam na wsi .
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 1 Thumb down
    ~Canadol
    20d ago
    X
  8. Zauroczyla wies to napewno .
    Zauroczyla wies to napewno .
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 4 Thumb down
    ~teraja
    21d ago
    X
  9. Patrząc na zdjęcie u góry uważam że nie przystoi żonie prezydenta paradować w porach bo wygląda jak baba-chłop. Wstyd że nie ma kasy na przyzwoitą sukienke.
    Patrząc na zdjęcie u góry uważam że nie przystoi żonie prezydenta paradować w porach bo wygląda jak baba-chłop. Wstyd że nie ma kasy na przyzwoitą sukienke.
    Odpowiedzi (3)
    Odpowiedz
      Thumb up 3 : 6 Thumb down
    ~Baca
    21d ago
    X
    • Tylko pojeb katopisdzielski baca moze wypisywac takie idiotyzmy
      Tylko pojeb katopisdzielski baca moze wypisywac takie idiotyzmy
      Odpowiedz
        Thumb up 0 : 0 Thumb down
      ~321
      19d ago
      X
    • zjebie Meloni premier Wloch chodzi tylko w spodniach a i zona Macrona ma rurki i kolorowe skarpetki tylko takie kaszaloty jak ''szogunowa '' tw litwina komorowska musiala w kieckach chodzic bo bebech nmiala jak beczke
      zjebie Meloni premier Wloch chodzi tylko w spodniach a i zona Macrona ma rurki i kolorowe skarpetki tylko takie kaszaloty jak ''szogunowa '' tw litwina komorowska musiala w kieckach chodzic bo bebech nmiala jak beczke
      Odpowiedz
        Thumb up 3 : 2 Thumb down
      ~ronaldo
      20d ago
      X
      • Wlosi to dupki I chikeny skorumpowana!!
        Wlosi to dupki I chikeny skorumpowana!!
        Odpowiedz
          Thumb up 0 : 1 Thumb down
        ~Jhon
        20d ago
        X
  1. Słabiutki wynik dla First Lady, chociaż jak na dziewke z blokowiska co z kibolami bzykała się po piwnicach wynik nawet niezły. Dużo lepszy niż Melanii call- girl Epstaina
    Słabiutki wynik dla First Lady, chociaż jak na dziewke z blokowiska co z kibolami bzykała się po piwnicach wynik nawet niezły. Dużo lepszy niż Melanii call- girl Epstaina
    Odpowiedzi (1)
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 2 Thumb down
    ~Polska_kanapa
    20d ago
    X
    • Idiot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Idiot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Odpowiedz
        Thumb up 1 : 1 Thumb down
      ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      20d ago
      X
  2. Zauroczyla wies to napewno .
    Zauroczyla wies to napewno .
    Odpowiedz
      Thumb up 4 : 4 Thumb down
    ~teraja
    21d ago
    X
  3. Ciekawe kiedy oddadza mieszkanie Panu Jerzemu zlodzieje
    Ciekawe kiedy oddadza mieszkanie Panu Jerzemu zlodzieje
    Odpowiedz
      Thumb up 3 : 1 Thumb down
    ~Mojzesz
    20d ago
    X
  4. Patrząc na zdjęcie u góry uważam że nie przystoi żonie prezydenta paradować w porach bo wygląda jak baba-chłop. Wstyd że nie ma kasy na przyzwoitą sukienke.
    Patrząc na zdjęcie u góry uważam że nie przystoi żonie prezydenta paradować w porach bo wygląda jak baba-chłop. Wstyd że nie ma kasy na przyzwoitą sukienke.
    Odpowiedzi (3)
    Odpowiedz
      Thumb up 3 : 6 Thumb down
    ~Baca
    21d ago
    X
    • zjebie Meloni premier Wloch chodzi tylko w spodniach a i zona Macrona ma rurki i kolorowe skarpetki tylko takie kaszaloty jak ''szogunowa '' tw litwina komorowska musiala w kieckach chodzic bo bebech nmiala jak beczke
      zjebie Meloni premier Wloch chodzi tylko w spodniach a i zona Macrona ma rurki i kolorowe skarpetki tylko takie kaszaloty jak ''szogunowa '' tw litwina komorowska musiala w kieckach chodzic bo bebech nmiala jak beczke
      Odpowiedz
        Thumb up 3 : 2 Thumb down
      ~ronaldo
      20d ago
      X
      • Wlosi to dupki I chikeny skorumpowana!!
        Wlosi to dupki I chikeny skorumpowana!!
        Odpowiedz
          Thumb up 0 : 1 Thumb down
        ~Jhon
        20d ago
        X
    • Tylko pojeb katopisdzielski baca moze wypisywac takie idiotyzmy
      Tylko pojeb katopisdzielski baca moze wypisywac takie idiotyzmy
      Odpowiedz
        Thumb up 0 : 0 Thumb down
      ~321
      19d ago
      X
  5. oni obydwoje i pisiory tylko zdobywaja glosy na wsi od starszych ludzi niech nie pieprza ze mlodych zauroczyla na wsi ich nie ma
    oni obydwoje i pisiory tylko zdobywaja glosy na wsi od starszych ludzi niech nie pieprza ze mlodych zauroczyla na wsi ich nie ma
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 2 Thumb down
    ~piekna
    20d ago
    X
  6. czy wiecie ze w Wilanowie jest najwiecej ''nibieskich kart'' to znaczy ze malzonki Elyt z Warsiawki chodza w duzych cimnych okularach jak dostana ''becki'' potem przeprosiny i now atorebka z rotmansa jprd ale elyty
    czy wiecie ze w Wilanowie jest najwiecej ''nibieskich kart'' to znaczy ze malzonki Elyt z Warsiawki chodza w duzych cimnych okularach jak dostana ''becki'' potem przeprosiny i now atorebka z rotmansa jprd ale elyty
    Odpowiedz
      Thumb up 2 : 0 Thumb down
    ~ronaldo
    20d ago
    X
  7. dobrze ze jeszcze na wsi sa ludzie starsi im moznz ciemnote w klepac
    dobrze ze jeszcze na wsi sa ludzie starsi im moznz ciemnote w klepac
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 0 Thumb down
    ~mania
    19d ago
    X
  8. Wreszcie ladna first lady....tylko trzeba bylo czekac...
    Wreszcie ladna first lady....tylko trzeba bylo czekac...
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 2 Thumb down
    ~Marek Trucker
    20d ago
    X
  9. Ja tam ich do szczescia nie potrzebuje .mieszkam na wsi .
    Ja tam ich do szczescia nie potrzebuje .mieszkam na wsi .
    Odpowiedz
      Thumb up 1 : 1 Thumb down
    ~Canadol
    20d ago
    X

Najczęściej czytane
  • Kobieta zginęła, a mężczyzna odebrał sobie życie w sprawie związanej z przemocą domową
  • Była strażniczka więzienna poszukiwana przez policję
  • Europejska Prokuratura chce postawić posłowi Koalicji Obywatelskiej zarzuty korupcyjne
  • Kanada dostała pozwolenie by dołączyć do Eurowizji
  • Karol Nawrocki liderem zaufania. Rekord w najnowszym sondażu
  • Trump: Nałożę na Europę 100 % cła jeśli wprowadzą podatek cyfrowy
  • Rzecznik Praw Obywatelskich: rodziny niesłusznie traciły wsparcie
  • Seria włamań do sklepów z kartami kolekcjonerskimi
  • Mundial napędza gospodarkę Vancouver
  • Toronto (GTA)
  • Hamilton (ON)

Bejsment.com – wiadomości dla Polaków w Kanadzie

  • Historia Kanady
  • Kanada
  • Lokalnie
  • Polacy w Ontario
  • Rynek
  • Historia Kanady
  • Kanada
  • Lokalnie
  • Polacy w Ontario
  • Rynek
  • Historia Kanady
  • Kanada
  • Lokalnie
  • Polacy w Ontario
  • Rynek
  • Historia Kanady
  • Kanada
  • Lokalnie
  • Polacy w Ontario
  • Rynek
  • About
  • Advertise
  • Terms
  • Reklama
  • Simple Promotion
  • About
  • Advertise
  • Terms
  • Reklama
  • Simple Promotion
  • About
  • Advertise
  • Terms
  • Reklama
  • Simple Promotion
  • About
  • Advertise
  • Terms
  • Reklama
  • Simple Promotion
Bejsment.com is a news website of Polish newspaper Wiadomości published in Toronto, Mississauga and area in Ontario - Canada.
polishnewspaper.ca is a website for advertisers of Wiadomości - Polish newspaper published in Toronto, Mississauga and area in Ontario - Canada.
Bejsment.com - portal dla Polaków w Kanadzie.
polishnewspaper.ca - to strona internetowa "Wiadomości" - gazeta w języku polskim wydawana Kanadzie w Toronto, Mississauga i okolicach.
Powered by Software4publishers.com
Please write the reason why you are reporting this page:
Send
Sending...
Please register on Clascal system to message this user
Reset password Return registration form
Back to Login form
Polub Bejsment na Facebooku